Fioletowa krowa. Zmień się i bądź rozpoznawalny.

Okładka książki Fioletowa krowa. Zmień się i bądź rozpoznawalny.
Seth Godin Wydawnictwo: Helion biznes, finanse
biznes, finanse
Purple Cow: Transform Yout Business by Being Remarkable
Helion
2005-07-01
2005-07-01
832460166X
Ewa Borówka
marketing marka biznes branding logo

Jak dla mnie najgorsza ksiażka tego autora. Dla tego serdecznie polecam inne tego autora.

Jedna z najlepszych książek o marketingu szeptanym.

Jedna z najlepszych książek o marketingu szeptanym.

robi wrażenie

robi wrażenie

Bardzo dobra książka o marketingu, w sumie to jedna z lepszych, napisana w przystępnym stylu.

Droga pozycja, którą można podsumować w dwóch wyrazach: wyróżnij się. Według autora inne metody marketingowe nie działają. Wiele przykładów, sporo lania wody ot, cała książka.

Dodaj cytat z książki Fioletowa krowa. Zmień się i bądź rozpoznawalny.