Fioletowa krowa. Zmień się i bądź rozpoznawalny.

Okładka książki Fioletowa krowa. Zmień się i bądź rozpoznawalny. Seth Godin
Okładka książki Fioletowa krowa. Zmień się i bądź rozpoznawalny.
Seth Godin Wydawnictwo: Helion biznes, finanse
biznes, finanse
Purple Cow: Transform Yout Business by Being Remarkable
Helion
2005-07-01
2005-07-01
832460166X
Ewa Borówka
marketing marka biznes branding logo

Okładka książki iWoz. Od komputerowego geeka do kultowej ikony Gina Smith, Steve Wozniak
iWoz. Od kompu... Gina Smith, Steve W...
Okładka książki Pstryk. Jak zmieniać, żeby zmienić Chip Heath, Dan Heath
Pstryk. Jak zm... Chip Heath, Dan Hea...
Okładka książki Ukryta perswazja Kevin Hogan, James Speakman
Ukryta perswazja Kevin Hogan, James ...

🐮🎯 W dzisiejszym zatłoczonym świecie, niezliczona ilość produktów znika w natłoku masowej konkurencji. Tradycyjne podejście do reklamy już nie działa - klienci mają wygórowane oczekiwania, są zajęci, a przekazy marketingowe często ich omijają. Ale mamy dla Ciebie rozwiązanie! Poznaj Fioletową Krowę - klucz do osiągnięcia sukcesu w marketingu i wykreowania produktu, który przyciągnie uwagę wszystkich!

🌈 Fioletowa Krowa to wyjątkowa książka o marketingu, która odmieni Twoje podejście do tworzenia produktów. Zapomnij o zwykłych, dobrze działających, ale przeciętnych rozwiązaniach. To czas na coś niezwykłego, ciekawego i unikalnego!

⚡ Odkryj tajemnicę, jak stworzyć produkt, o którym wszyscy będą mówić. Produkt, który wyróżnia się w tłumie, który nie da się przeoczyć, który przyciąga uwagę klientów i wyróżnia się na rynku.

🚀 Ta książka to prawdziwy przewodnik po marketingu, napisany przystępnym i zrozumiałym językiem. Dowiedz się, jak zaskakiwać klientów, jak kreować coś tak wyjątkowego, że sami będą chcieli polecać go znajomym!

💡 Przygotuj się na podróż przez świat innowacyjnych pomysłów i nietuzinkowych strategii. Z Fioletową Krową zyskasz przewagę konkurencyjną, zdobędziesz nowych klientów i zbudujesz markę, która zapadnie w pamięć.

📈 Nie trać czasu na nudną reklamę, postaw na nowatorskie podejście. Z Fioletową Krową stworzysz marketingową rewolucję, która przyniesie Ci sukces i rozgłos!

🎉 Przygotuj się na zmiany i dołącz do grona tych, którzy osiągają wyjątkowe wyniki. Czas na niebanalne podejście do marketingu - czas na Fioletową Krowę!

#FioletowaKrowa #Marketing #NiezwykłyProdukt #Unikalność #Wyjątkowość #Kreacja #Innowacje #Sukces #Konkurencja #Przewaga #Marka #Reklama #Podejście #Przewodnik #Klienci #Polecanie #Zaskoczenie #Ciekawość #Wyróżnienie #KsiążkaMarketingowa #CzytajMądrze #MarketingowyRewolucjonista #NoweHoryzonty #Zmiany #Kreatywność #Biznes #FioletowyPowiew #FioletowoNaCzytniku

Droga pozycja, którą można podsumować w dwóch wyrazach: wyróżnij się. Według autora inne metody marketingowe nie działają. Wiele przykładów, sporo lania wody ot, cała książka.

Bardzo dobra książka o marketingu, w sumie to jedna z lepszych, napisana w przystępnym stylu.

robi wrażenie

robi wrażenie

Jedna z najlepszych książek o marketingu szeptanym.

Jedna z najlepszych książek o marketingu szeptanym.

Jak dla mnie najgorsza ksiażka tego autora. Dla tego serdecznie polecam inne tego autora.

• Biznes
  • Marketing
  • Biznes
  • Rozwój

Dodaj cytat z książki Fioletowa krowa. Zmień się i bądź rozpoznawalny.