Ogród śmierci

Margit Sandemo Wydawnictwo: Ringier Axel Springer Polska Cykl: Saga o Ludziach Lodu (tom 17) fantastyka, fantasy, science fiction
Dødens have
2007-01-01
1993-01-01
Anna Marciniakówna
Ringier Axel Springer Polska
Ludzie Lodu Tengel zło miłość
Dødens have
Saga o Ludziach Lodu (tom 17)
fantastyka, fantasy, science fiction
2007-01-01
Anna Marciniakówna
Ludzie Lodu Tengel zło miłość
2026 ocen 64 opinii

2026 ocen

Warte przeczytania!

Jak dotąd, najnudniejsza część sagi

Kocham kocham kocham! Saga to mistrzostwo swiata! Napisanie 47 ciekawych tomow to wyczyn!!! Polecam calym sercem!

Spodziewałam się czegoś wiecej. Zapowiadało się świetnie. Powrót do korzeni, bez miłosnych rozterek. Przejście przez grotę dobra. Ale coś nie pykło. Nie potrafiłam wczuć wię w wydarzeniach. Byłam tylko obok. Nie przeżywałam tego co główna bohaterka przeżywała, po mimo że wczoraj zakończyłam książkę, już nie pamiętam części tych prób które musiała przejść. A końcówka...

Wow, to było dobre! Kawał dobrej historii z deszczem emocji i genialną fabułą. Lecieć czytać dalej!

Jeden z najbardziej fascynujących tomów. Autorka miała świetny pomysł z wodą życia. Szkoda, że Shira nie występuje w większej ilości tomów.

,,Ogród śmierci” rozpoczyna się w momencie w którym skończyła się poprzednia część Sagi. Daniel, nieślubny syn Ingrid i Dana, ucieka z rosyjskiej niewoli i udaje się do Syberii, by odnaleźć drugą gałęź Ludzi Lodu. W końcu udaje mu się spotkać Shirę, utraconą córkę Vendela. Okazuje się, że dziewczyna należy do naznaczonych dziedzictwem Ludzi Lodu, a jej przeznaczeniem jest...

Wspaniała książka. Jest to historia Shiry, córki Vendela Gripa. Dziewczyna należy do wybranych jej zadaniem jest odnaleźć źródło "Wodę dobra" oraz odnaleźć naczynie Tengela Złego w którym była "woda zła".

Aby przejść drogę prowadzącą do źródła trzeba być "dobrym i czystym"
Shira jest wystawiona na wiele prób i to ona uświadamia nas, że ludzie idealni nie istnieją. W każdym...

Na półkach: , , , , ,

Tyle się działo!
Po głowie mi krążyło "nie przeszłabym tej próby".
Piękne zakończenie, szczęśliwa rodzina.
Tyle napięcia, myśli po przebudzeniu, koszmary nocne... To cała saga o Ludziach Lodu, najlepsza z możliwych.

Uwielbiam tą sagę, ciągnie się przez wieki, ale jest wprost zapierającą dech w piersi. Dla każdego kto lubi książki fantasy z nutką romansu to idealna pozycja

Dyskusje

3 928