Okładka książki Nadzwyczajne moce umysłu. Telepatia, jasnowidzenie, psychometria, hipnoza, przesądy, sny, podróże astralne Nandlal Vanvari
Nandlal Vanvari Wydawnictwo: Klub dla Ciebie ezoteryka, senniki, horoskopy
ezoteryka, senniki, horoskopy
Understanding Mysteries of the Mind
Klub dla Ciebie
2007-01-01
2007-01-01
Ewa Morycińska-Dzius

Niezbyt dobra. Owszem zawiera prawdziwe informacje, nawet sporo. Niestety mieszają się one z informacjami ogólnie podkoloryzowanymi i przesadnie wyidealizowanymi. Także z niepotwierdzonymi i takimi potocznymi. Na niekorzyść działa też język autora..jest niepoważny i niekiedy tekst sprawia wrażenie dzieła dla dziecka a innym razem wydaje się, że jest to prześmiewczy utwór mający na celu ośmieszyć niektóre fakty. Jakikolwiek dobry miał zamiar ten Indyjski autor, zadziałało wręcz odwrotnie - styl pisania bardzo drażni. Po tej lekturze przeczytałam krótką notkę na temat Vanvari'ego... i cóż jednak "specjalista w dziedzinie elektroniki" nie jest specjalistą w dziedzinie nauk psychotronicznych, parapsychicznych ani podobnych.
Może zbyt krytycznie oceniam pozycję (ale to moja subiektywna opinia i mogę ją wygłosić ku przestrodze). Możliwe, że nawet komuś spodoba się całość.. ale raczej nie polecałabym go osobom zaznajomionym dobrze w tematach, może dla młodej widowni by zainteresować ich tematem?? Sama nie wiem. 3/10

masz moc i ta książka pozwoli Ci sobie to uświadomić

masz moc i ta książka pozwoli Ci sobie to uświadomić

• Nauka, Psychotronika, Parapsychologia, Magia, Ezoteryka i inne takie dziedziny
  • 🔮 Okultyzm, magia, ezoteryka itp.
  • 💤 Oniryzm, Sen, Lucid dream, OOBE, Astral
  • Ezoteryka, religia, duchy, itp.