Dyskusje o książce Księga Diny

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Wznowienia książek
george adams holistyczny detektyw ( z tego co widziałam ostatnio wydana na chyba pruszyński w 1995r - gdzie to jest nonsens w porównaniu z dużą oglądalnościa serialu na netflix-ie
4 lata temu
Jakiej książki ze swojej biblioteczki NIGDY nie sprzedacie, nie oddacie:)
Żadnej z serii Harry Potter  Harry Potter i Kamień Filozoficzny Harry Potter i Kamień Filozoficzny Po za tym :  Ania z Zielonego Wzgórza Ania z Zielonego Wzgórza  Sputnik Sweetheart
19436
8 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (lipiec 2015)
Wczorajsze "łupy": z biblioteki:  Zamknięte pokoje Zamknięte pokoje  Tamte cudowne lata Tamte cudowne lata  Ostatnia wola Sonji Ostatnia wola Sonji
8 lata temu
Poszukuję książek (I kwartał 2014)
Poszukuję:  Ciężarówką przez 9 miesięcy. Przewodnik po ciąży i okolicach Ciężarówką przez 9 miesięcy. Przewodnik po ciąży i okolicach
Czytelnicze podsumowanie 2013 roku
Hmm...w tym roku przeczytałam ok.30-40 książek(do niektórych wracałam kolejny raz;) Trochę mało, ale w tym roku mam nadzieję to nadrobić. :) Najlepsze książki:  W pierścieniu ognia W pierścieniu ognia  Kosogłos Kosogłos  Krąg
10 lata temu
Poszukuję książek (IV kwartał 2013)
forbes: Poszukuję:  Delirium Delirium  Pandemonium Pandemonium  Requiem Requiem poszukuję jeszcze:  Piękne Istoty Piękne Istoty
Pokazuje 6 z 11
Zobacz kolejne