Zimowe marzenia

Okładka książki Zimowe marzenia Margit Sandemo
Okładka książki Zimowe marzenia
Margit Sandemo Wydawnictwo: Pol-Nordica Cykl: Tajemnica Czarnych Rycerzy (tom 12) literatura piękna
Tajemnica Czarnych Rycerzy (tom 12)
Vinterdrøm
Pol-Nordica
2003-01-01
2003-01-01
Anna Marciniakówna
miłość przyjaźń niebezpieczeństwo demon

Ostatni tom serii za mną.  Na całe szczęście. Sama historia  jest całkiem  fajna ale ten ostatni tom jest w ogóle oderwany od całości. Przeczytałam go bardziej  z sentymentu. Fajnie, że wszystko  dobrze się  skończyło  ale tom jest słabiutki. Jakby autorka nie miała pomysłu jak to zakończyć.

Tajemnica Czarnych Rycerzy - Tom 12

• Margit Sandemo
  • sagi
  • Do kupienia
  • Audiobooki

Dodaj cytat z książki Zimowe marzenia