Wojna Wilków

Okładka książki Wojna Wilków
Henri Loevenbruck Wydawnictwo: Otwarte Cykl: Mojra (tom 2) fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
2010-04-19
Agnieszka Dywan

Okładka książki Sérum - 6 Henri Loevenbruck, Fabrice Mazza
Ocena 6,0
Sérum - 6 Henri Loevenbruck, ...
Okładka książki Sérum - 5 Henri Loevenbruck, Fabrice Mazza
Ocena 6,0
Sérum - 5 Henri Loevenbruck, ...
Okładka książki Sérum - 4 Henri Loevenbruck, Fabrice Mazza
Ocena 7,0
Sérum - 4 Henri Loevenbruck, ...

więcej Więcej

Na półkach: , , , , ,

Pomysł - gdyby mi ktoś tę książkę streścił w punktach - rozwija się dobrze. Niestety, wszystko rozbija się o wykonanie: słaby styl i papierowych bohaterów.

Tak, styl można jeszcze zwalić na tłumaczenie, ale bohaterów? Tych paru, którzy w poprzedniej części wykazywali jakiś potencjał (Finghin przykładowo) też się to tyczy. Nie umiem się tu przywiązać do absolutnie nikogo,...

Pewne co to to że książka nie nudzi. Bardzo dużo się dzieje. Miło się czytało chociaż jednym z głównych wątków jest śmierć. Książka jakby stara nam się pokazać jak może zaboleć śmierć przyjaciela, obrońcy a nawet obcego. Bardzo poruszyła moje serce. Zabieram się za nastepną część. Polecam.

Widać, że książka trzyma poziom poprzedniego tomu. Powiem więcej, nawet trochę go podnosi. Ciekawe zakończenie, chociaż nie aż tak zaskakujące (przynajmniej dla mnie). Nie mogę się doczekać, aż sięgnę po ostatni tom.

Dalszy ciąg przygód Alei urzekł mnie i jestem pewna że sięgnę natychmiast po ostatnią część trylogii. Wielu ludzi uważa że Alea w książce jest za młoda jak na rzeczy które robi, ale myślę że właśnie o to chodzi, dzięki temu że jest Samildanachem stała się dojrzalsza niż inne nastolatki. Jest wręcz wzorem.

Według legendy wraz z Samildanachem zbliżają się wielkie zmiany,...

Na półkach: , , , , ,

Jest to druga część trylogii francuskiego pisarza. Według mnie jest ona najlepsza ze wszystkich trzech.
Rozłąka z ukochanym jest dla Alei coraz cięższa. Widzą to towarzyszący jej w podróży Faith i Mjolln. Dodatkowo co noc dziewczyna wymyka się na spotkanie z tajemniczą białą wilczycą. Zwierzę jest w stosunku do niej nieufne, z czasem jednak przekonuje się do Alei.
Cała...

Jak i pierwsza część jest lekka, dobrze się czyta, cały czas jest utrzyma akcja. Szczerze polecam :-)

„Wojna wilków” to druga cześć trylogii Mojra. Tym razem Alea musi odnaleźć w sobie siłę, by znaleźć odpowiedzi na nurtujące ją pytania oraz pokonać wrogów. Do przyjaciół dołączają nowe twarze, ale niestety kilku z nich polegnie w tej nierównej walce. A wszystko przez dziewczynę – cud. Alea Córka Ziemi, zostaje zmuszona szybko dorosnąć. Stać się osobą odważną, a przede...

no i wilczyca górą :)

Wspaniała.

Dziwna historia jednak ciekawa.. Wciąga Cię w akcję książki ..

• Fantastyka
  • Fantasy