Grzegorz Kusz - MOMENTY

Okładka książki Grzegorz Kusz - MOMENTY Grzegorz Kusz
Okładka książki Grzegorz Kusz - MOMENTY
Grzegorz Kusz Wydawnictwo: Agent Specjalny sp. z o.o. biografia, autobiografia, pamiętnik
MOMENTY, czyli od chłopaka z bloków… …do przedsiębiorcy, który zmienia finanse i zdrowie Polaków.
Agent Specjalny sp. z o.o.
2024-04-01
2024-04-01

Okładka książki Biblia Nieruchomości Filip Kowarski, Grzegorz Kusz, Wojciech Orzechowski, Daniel Siwiec, Ronald Szczepankiewicz, Wojciech Woźniczka
Biblia Nieruch... Filip Kowarski, Grz...

„Momenty” to książka, która z głęboką prawdziwością przenosi czytelników w świat przeżyć, uczuć i doświadczeń, które są zarówno osobiste, jak i uniwersalne. To niezwykłe, że Grzegorz „Kuszu” zdecydował się podzielić tak intymnymi fragmentami życia, czyniąc tę opowieść wyjątkowo autentyczną i poruszającą. Dziękuję za odwagę i szczerość, z jaką została napisana ta książka, oraz za to, że znalazłem w niej swoje miejsce. Być wspomnianym w „Momentach” to dla mnie wielki zaszczyt i dowód na niezwykłe połączenie, jakie Grzegorz tworzy ze swoimi czytelnikami. Dziękuję za te doświadczenie, które z pewnością na długo zostanie ze mną. 🫶❤️‍🔥❤️‍🔥🫶🫶

Każdy ma swoje "momenty", warto wynieść coś dla siebie z tych, które miał Grzegorz. Inspirująca historia budująca nowy poziom motywacji ;)

Dodaj cytat z książki Grzegorz Kusz - MOMENTY