Jak oswoić swoją mroczną stronę

Okładka książki Jak oswoić swoją mroczną stronę Marie-Estelle Dupont
Okładka książki Jak oswoić swoją mroczną stronę
Marie-Estelle Dupont Wydawnictwo: Feeria poradniki
poradniki
Se libérer de son moi toxique
Feeria
2024-04-24
2024-04-24
Katarzyna Panfil

"Jak oswoić swoją mroczną stronę" to niezwykle głęboka i inspirująca książka, która zagłębia się w obszary wątpliwości, fałszywych przekonań o sobie, kompleksów oraz przykrych doświadczeń, które mogą budować nasze "toksyczne ja" i negatywnie wpływać na nasze życie. Autorka nie tylko identyfikuje problemy związane z toksycznymi relacjami, ale również wychodzi z propozycją rozwiązania dla czytelnika, by pokonać te trudności.

Jednym z głównych atutów tej książki jest sposób, w jaki przedstawia toksyczne relacje oraz sposób ich rozpoznawania. Dodatkowo, fakt że każdy przykład jest poparty komentarzem terapeuty, dodaje jej wartości i profesjonalizmu. Druga część książki skupia się na drodze do wolności i uzdrowienia, oferując czytelnikowi konkretną ścieżkę, jak poradzić sobie z własnymi demonami. Ćwiczenia praktyczne pomagają czytelnikowi zastosować teorie na codzień.

Wniosek po lekturze "Jak oswoić swoją mroczną stronę" jest taki, że dostajemy nie tylko teoretyczną wiedzę na temat negatywnych wzorców myślowych i zachowań, ale również praktyczne narzędzia do pracy nad sobą i ewoluowania ku lepszemu "ja". To książka, która może posłużyć jako przewodnik dla każdego, kto pragnie zgłębić własne uczucia i przekształcić swoje życie w bardziej pozytywną i harmonijną przestrzeń.

• Psychologia, nauka i rozwój
  • Fajne
  • JaChce
  • Legimi - Lit. Różna
  • Muszę mieć!
  • 📌Inne
  • Psychologia/Seksuologia/Życie

Dodaj cytat z książki Jak oswoić swoją mroczną stronę