Hipoksja. Na krawędzi tchu.

Jeśli szukacie czegoś krótkiego ale trzymającego w napięciu to polecam. Świetnie zrealizowane słuchowisko.

To było naprawdę dobre - słuchając masz wrażenie, że tam jesteś.
Moje emocje potęgował fakt, że pierwszy raz w życiu miałam swój pierwszy lot dokładnie z tego samego lotniska.
Polecam.

To było naprawdę dobre - słuchając masz wrażenie, że tam jesteś.
Polecam.

Krótkie słuchowiska, które można połknąć w jeden wieczór to jest coś co ja lubię. A jak jeszcze mogą być moim zapalnikiem do płaczu, gdy potrzebuję się oczyścić z wielu emocji to jest jeszcze lepiej. Nie sądziłam że tak się wczuję w historię i przerażona będę czekała na jej zakończenie.
Nie jest to dobra książka dla osób, które boją się latać, gdyż po przesłuchaniu jej mogłyby przez dłuższy czas nie wsiąść do samolotu. Wiem, ze jest to fikcja ale jeśli ma chociaż jedno ziarenko prawdy, to nie jest już tak milutko. Pokazane emocje, dialogi i dobrane głosy do tego słuchowiska były bardzo dobrze przemyślane i zrealizowane.

Świetne słuchowisko!!

Świetne słuchowisko!!

Szybko i treściwie ale jeśli chodzi o słuchowisko to zawodzi dźwięk, nie wszystkie głosy, szczególnie te przez radio, nie były wyraźnie słyszalne. Części się po prostu domyślałam. Druga rzecz to sprawa deportowanego przestępcy, nie zdradzając fabuły to aż niespotykane a więc dla mnie niestrawne. Koniec za szybki i niezadowalający. Opowiadanie na plus ale można było je lepiej rozbudować.

Bardzo lubię takie formaty i tematy. Mała usterka w samolocie sprawia wielkie problemy załodze, tylko garstka osób jest w stanie uratować pasażerów loty z Cypru, a gdy na ogonie cywilnego samolotu pojawiają się F16 sprawy robią się poważne. Polecam każdemu.

Słuchowisko z Storytale autora którego czytałem już serię kryminałów i mi sie podobały. Jak zwykle słuchowisko bardzo dobrze zrealizowane. Aktorzy grają na wysokim poziomie. Można poczuć się jak by się było w środku akcji w samolocie. Szkoda ze takie krótkie.

Bardzo dobre 1,5 godzinne słuchowisko. Wciągające i emocjonujące. Trochę jak film, tylko do słuchania np. podczas jazdy samochodem albo codziennych czynności. Jeśli ktoś nie przepada za audiobookami, słuchowisko, w którym każda postać ma głos innego aktora i słychać efekty dźwiękowe, jest fajnym rozwiązaniem. Dostępne na Storytel

Dobrze zrealizowane słuchowisko. Jest napięcie, jest nerwowa atmosfera - słuchając czułem się jak podczas seansu filmu katastroficznego.

Historia oparta o prawdziwe wydarzenia, choć mocno fabularyzowane i zmieniono zakończenie.

ps. Zostawiam link do krótkiej i ciekawej analizy rzeczywistego lotu samolotu HELIOS 522.

Pokaż mimo tovideo - opinia

• Storytel
  • Audiobooki
  • Wyzwanie 2024
  • Storytel 2024

Dodaj cytat z książki Hipoksja. Na krawędzi tchu.