Guardian's Grace

Okładka książki Guardian's Grace Rebecca Zanetti
Okładka książki Guardian's Grace
Rebecca Zanetti Wydawnictwo: Lyrical Press Inc. Cykl: Dark Protectors (tom 12) fantasy, science fiction
Dark Protectors (tom 12)
Guardian's Grace
Lyrical Press Inc.
2020-10-13
2020-10-13
adult paranormal romance fantasy erotica urban fantasy magic vampires demons suspense

[...]
“There is a simple truth that you must hammer into your stubborn head now. I know you were raised human, but my world is simple. No soldier, no immortal man, would ever let his mate risk her life for his. Dot. He raised his hand. “I don't care if it's politically incorrect or not how people live these days. It's okay for them. But it's in our nature, in my nature, to put your life before mine. In fact, in front of almost everyone.'
– Adare.
[...]
I like you… Your insights and depth intrigue me, I am drawn to your beauty and your spirit challenges me…

12 książka z serii Dark Protectors, była naprawdę dobra. Podobały mi się "odwiedziny" wcześniej poznanych postaci.
𝗧𝗔 𝗞𝗦𝗜ĄŻ𝗞𝗔 𝗝𝗘𝗦𝗧 𝗣𝗢𝗟𝗘𝗖𝗔𝗡𝗔 𝗪𝗦𝗭𝗬𝗦𝗧𝗞𝗜𝗠 𝗠𝗜Ł𝗢Ś𝗡𝗜𝗞𝗢𝗠 𝗥𝗢𝗠𝗔𝗡𝗦𝗢́𝗪 𝗙𝗔𝗡𝗧𝗔𝗦𝗬. 𝗡𝗜𝗘 𝗠𝗢𝗚Ę 𝗦𝗜Ę 𝗗𝗢𝗖𝗭𝗘𝗞𝗔Ć 𝗡𝗔 𝗪𝗜Ę𝗖𝗘𝗝!

OSTRZEŻENIE DOTYCZĄCE TREŚCI : 18 ➕

• 2023 miszmasz