Memories he bought

Okładka książki Memories he bought Sandra Biel
Okładka książki Memories he bought
Sandra Biel Wydawnictwo: Wydawnictwo Kreatywne Cykl: Memories (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Memories (tom 1)
Wydawnictwo Kreatywne
2023-08-23
2023-08-23

Okładka książki Magia świąt Sandra Biel, Lena M. Bielska, Gabi Feliksik, Nela Jezierska, Daria Rakowska, Erika Reves, Julia Zygała
Magia świąt Sandra Biel, Lena M...
Okładka książki Morderczy duet Sandra Biel, Lena M. Bielska
Morderczy duet Sandra Biel, Lena M...
Okładka książki Pragnij mnie Sandra Biel, Lena M. Bielska
Pragnij mnie Sandra Biel, Lena M...

Choć ta książka jest typową wattpadówką to bardzo mi się podobała chociaż też w niektórych momentach było mega cringe. Dużo plost twistów na koniec

To była miłość od pierwszych stron! Książka utrzymana jest w klimacie ,,do wszystkich chłopców których kochałam". Jak dla mnie ma bardzo podobny vibe i pozostawia w głowie takie same pozytywne odczucia. Polecam wszystkim którzy pokochali historię Petera Kavińskiego i Lary Jean.
Wspaniała książka! Cudowna historia. Idealne postacie. ♥️
Ostrzegam!- jeśli planujecie przeczytać zaopatrzcie się od razu w drugi tom. Dopiero po przeczytaniu całej dylogii ma się pełny obraz tej historii!

Wspaniała książka! Cudowna historia. Idealne postacie. ♥️
Ostrzegam!- jeśli planujecie...

Bardzo miło się ją czyta i szybko , wciąga przeczytałam w 2 dni📚💋

Bardzo miło się ją czyta i szybko , wciąga przeczytałam w 2 dni📚💋

Czemu, och czemu recenzja TEJ książki jeszcze się tu nie pojawiła? Zupełnie nie wiem, nie pytajcie. A powinna - tym bardziej, że •Memories He Bought• to była pierwsza książka, którą przeczytałam w tym roku! I dzięki niej tak dobrze go zaczęłam 🥹 Zapraszam na recenzję!

O bogowie, jak ja kocham młodzieżówki! Zwłaszcza takie pisane z dobrą historią w tle, rozwiązujące problemy, będące plasterkiem na serduszko i ciepłym kocykiem. Zwłaszcza takie, na których chichoczę jak nastolatka. Taką właśnie książką jest MHB od @sandra_biel_ 🍭
Jaśmin, benzyna, skittlesy i chupa chupsy od teraz już zawsze będą mi się kojarzyć z historią Shane’a i Aymee, historią, którą rozpoczął pewien niespodziewanie wykradziony pocałunek. Jedno słowo najlepiej opisujące tę książkę? SŁODYCZ. Koniecznie zalecane czytanie podczas gorszych dni - skutecznie poprawia nastrój.
Ubawiłam się na tej książce świetnie - to jeden z wielu jej plusów. Innym jest na pewno fabuła, zwarta i logiczna. Akcja książki dzieje się dość szybko, ale jest to naprawdę fajnie połączone fabularnie. Przez powieść się wprost płynie i ciężko się od niej oderwać - za co wielkie brawa dla autorki (uwielbiam jej pióro, o czym utwierdziłam się jeszcze bardziej czytając drugą część!). Bohaterowie zdecydowanie zdobyli moje serce (zwłaszcza ten jeden, główny 🫠). A jeśli o bohaterach mowa - jeżeli czytając czuję się komfortowo, dobrze się bawię, czasem utożsamiam z bohaterami, potrafię w jakiś sposób ich zrozumieć i w sumie chciałabym się z nimi przyjaźnić, to jest to zdecydowanie najlepszy wybór książkowy dla mnie.
Bardzo duża polecajka - zwłaszcza jeżeli zastanawiacie się co czytać przez weekend! Bawcie się dobrze, czekam na Wasze wrażenia! 😎

WOW. Byłam zachwycona czytając ją na Wattpadzie i dalej jestem czytając w formie papierowej. Urocza w pełnej krasie. Brakuje mi słów, żeby opisać to co czuję, musi starczyć: WOW. Dzięki tej książce poznałam Dwory, dziękuję.

𝓡𝓮𝓬𝓮𝓷𝔃𝓳𝓪 :
Nie mogę nawet znaleźć odpowiednich słów, aby opisać to jak bardzo pokochałam "Memories He Bought". Twórczość Sandry Biel to odkrycie tego roku. Komfort i ciepło tej książki otuli was jak żółte skittlesy, chupa chupsy , słodkie pluszowe ośmiorniczki oraz bukiet papierowych róż. Słodkość tej historii przepełnia mnie całą i dalej nie mogę przestać o niej myśleć. Aymee to osoba z którą utożsamiam i z żyłam bardzo mocno. Wszystkie emocje, które przeżywali bohaterowie okazywali przeżywałam razem z nimi. Oprócz tego bardzo podobały mi się nawiązania do innych książek, które czytała Aymee. Jestem strasznie zauroczona tą historią Shane'a i Aymee, bo zakochałam się w niej od pierwszej strony. Shane to idealny materiał na książkowego męża. Jest dosłownie chłopakiem marzeń każdej książkary. To jak traktował Aymee i jaki miał charakter skradło całkowicie moje serce. Jego poczucie humoru zawsze poprawiało mi nastrój. Relacja Aymee i Shane'a pokazuje jak chłopak i dziewczyna z zupełnie innych światów znajdują wspólny język. Jest to również książka, która pokazuje, że można spełniać wszystkie marzenia oraz, że każde wspomnienie jest warte zapamiętania. Memories He Bought skradnie serce każdej osobie, która jest fanem chupa chupsów oraz opowieści przepełnionych słodyczą. Polecam bardzo!

𝓡𝓮𝓬𝓮𝓷𝔃𝓳𝓪 :

Miłe zaskoczenie. Nie spodziewałam się, że będzie to tak przyjemna młodzieżówka. Miejscami było bardzo słodko, ale tu mi to nie przeszkadzało. Być może w dobry nastrój wprowadziła mnie informacja na początku książki o zasadach futbolu amerykańskiego - bardzo duży plus za to! Moje pierwsze spotkanie z twórczością autorki. Na pewno sięgnę po kolejny tom.

Zdecydowanie tego potrzebowałam. Ogólny pomysł na fabułę i akcje był bardzo udany i idealne trafił w moje wymagania. Uwielbiam tego typu książki, kilka w takim klimacie już miałam okazję przeczytać i jestem bardzo zadowolona. Co prawda aż do połowy książki główna bohaterka bardzo irytowała mnie swoim zachowaniem, sposobem wysławiania się (albo i milczeniem ;). Było to dla mnie bardzo dziecinne, żenujące i często niedojrzałe z jej strony. Późnej się to zmieniło i udało mi się trochę ją polubić. Za to jej młodsza siostra- Dalila, była przecudowna. Ale bezapelacyjnie najciekawszą rolę odegrał oczywiście dziedzic fortuny -Shane. Z każda chwila coraz bardziej go uwielbiałam. Nie mogę zapomnieć o przyjaciółkach Aymee, które wniosły wiele fantastycznych akcji i wrażeń. Mam wielki sentyment to takich przyjaźni i kocham tą historię również za to. W pewnych momentach musiałam nawet wracać to niektórych sytuacji. Jedynie nie bardzo przypadły mi do gustu urodziny i przyjęcie w willi. Ta opowieść na pewno trafi na listę jednych z moich ulubionych książek wraz z wyczekiwaniem na część drugą :*

W końcu zdecydowałam się na Memories he bought i jestem totalnie zachwycona 🥰
Świetna młodzieżówka dzięki której poczułam jakbym znów miała kilkanaście lat 🤣
Ciepła, przyjemna i absolutnie komfortowa książka ❤️

Aymee to dziewczyną z problemami, nie radząca sobie że stratą mamy. Dość wycofana, skryta, ale niesamowicie ciepła i lojalna.
Shane to z kolei popularny, pewny siebie i przystojny dziedzic fortuny, który okazuje się chłopakiem o złotym sercu, gotowym do poświęceń. Rozkochał w sobie Aymee, mnie i pewnie większość czytelniczek 🥰

Jeśli chcesz spędzić kilka godzin z głową w chmurach, z uśmiechem na ustach i lekkim sercem, nie ma na co czekać. Sięgaj po Memories he bought i baw się cudownie 🥰

Wręcz nie mogę się doczekać drugiego tomu, na szczescie wychodzi już niebawem ❤️

W końcu zdecydowałam się na Memories he bought i jestem totalnie zachwycona 🥰
Świetna młodzieżówka dzięki której poczułam jakbym znów miała kilkanaście lat 🤣
Ciepła, przyjemna i absolutnie komfortowa książka ❤️

Shane to z kolei popularny, pewny...

Mieszane uczucia

Mieszane uczucia