Wysokie tony

Danielle Steel Wydawnictwo: Znak literatura piękna
Znak
2023-02-13
2023-02-13

Nie każdy wie, że miłość do twórczości Danielle Steel wszczepiła we mnie moja Mama. Zawsze, gdy czyta książki tej autorki ze zdumieniem słucham opowieści o poznawanych historiach. Dlatego też pewnego dnia, postanowiłem sam przeczytać książkę tej autorki. I przyznam szczerze, że już dawno temu Danielle Steel zdobyła moje czytelnicze serce. Każdą powieścią otrzymuje moje wysokie noty.
Mistrzyni powieści obyczajowych doskonale wie, jak rozpisać historie na kartach swych książek. Również w tej najnowszej pt. „Wysokie noty” stworzyła historie, która chwyta za serce i nie pozwala zapomnieć o wykreowanych przez siebie bohaterach. Każdy, kto choć raz sięgnie po książkę amerykańskiej pisarki, z radością będzie wypatrywał kolejnych. A ta najnowsza jest potwierdzeniem tego, że Danielle Steel zasługuje na słowa uznania.
Iris Cooper jest bohaterką, której nie można zapomnieć. Jej historia pozostawia ślad w naszym sercu, sprawiając, że lektura tej książki to prawdziwa czytelnicza uczta. Iris ma niebywały talent, a jej głos jest niczym muśnięcie anioła. Barwa jej głosu jest jak miód na serce, jak balsam kojący duszę, każdego, kto wsłucha się w tony jej muzyki. Iris od dwunastego roku życia występuje w teksańskich barach. Za każdym razem zdobywa serca swej publiczności. Niestety talent nie idzie w parze ze szczęściem w jej życiu osobistym. Dorastała bez matki, a jej ojciec nie interesował się córką. Chyba że jej pieniędzmi, które trwonił w hazardzie i alkoholu.
Dziewczyna, osiągając pełnoletność, postanawia się usamodzielnić. Rozpoczyna profesjonalną współpracę pod okiem menadżera. Muzycy z jej zespołu są jej prawdziwą rodziną. Teraz jedyne czego pragnie, to rozwijanie swoich pasji, realizowanie swoich marzeń. Iris stoi przed szansą, która może otworzyć jej drzwi do światowej sławy. Czy jednak będzie jej to dane? Czy muzyczny talent, pozwoli jej w pełni cieszyć się z życia? Koniecznie poznajcie historię Iris. Niech będzie ona również motorem dla każdego z nas.
Nie ukrywam, że twórczość Danielle Steel jest bliska mojemu sercu. Wrażliwość autorki, forma przekazu oraz ważne życiowe mądrości, które przekazuje na kartach swych powieści, są unikatowe, piękne. Dlatego z całego serca polecam Wam lekturę powieści „Wysokie tony”. Dzięki tej historii poznacie świat Iris, utalentowanej dziewczyny, która nie boi się wysoko sięgać.
Książka „Wysokie tony” ukazała się nakładem Wydawnictwa Znak Między Słowami

• 0 BEST ❤️MOJE
  • Samodzielne
  • 0 silne kobiety
  • Czekam cierpliwie:)
  • Lista książek do przeczytania

Dodaj cytat z książki Wysokie tony