Zaprojektuj swoją sprzedaż

Okładka książki Zaprojektuj swoją sprzedaż Patryk Jasiński
Okładka książki Zaprojektuj swoją sprzedaż
Patryk Jasiński Wydawnictwo: Successful Mental Salle sp. z o.o. biznes, finanse
biznes, finanse
Zaprojektuj swoją sprzedaż- żeby była łatwa skuteczna i powtarzalna
Successful Mental Salle sp. z o.o.
2022-11-14
2022-11-14
sprzedaż biznes techniki sprzedaży proces sprzedaży zaprojektuj sprzedaż patryk jasiński rozwój osobisty rozwój biznesu skalowanie sprzedaży strategia strategia sprzedaży trener sprzedaży

Abosultny "Must -have" w dla poczatkujacych jak i zaawansowanych handlowcow oraz dyrektorow handlowych.

Jak dla mnie najlepsza pozycja na rynku w jezyku polskim w swojej kategorii.

Cennie Patryka za "miecho", bezposredniosc i za pismo bez zbednego "pitu-pitu". Fachman w swojej branzy, kuty na 4 lapy.

Jako ciekwawostke wrzuce ze w roku 2022 zrobiilem tylko 64% swojego budzetu (branza nieco specyficzna bo sprzedaz projektowa tj. demontowalne izolacje ogniochronne na projekty w branzy oil and gas). Ksiazke przeczytalem w Kwietniu 2023. Budzet zrobiony w 89% w 2023. 4.47 mln EUR piechota dla pracodawca niechodzi. Sporo stralem sie wdrozyc z tej ksiazki (implementacja poszczegolnych KPI, szczegolowe filtrowanie kosztyka leadow, stworzenie profilu docelowego klienta, kwalifikcja kalorycznych potencjalnych klientow/zapytan ofertowych, czyszczenie CRMu, strategie follow-upow itp).

Jestem swiezo po Wilkach Sprzedazy (kolejna super pozycja) i czekam na MVP Sprzedazy.
10/10.

Jak dla mnie najlepsza pozycja na rynku w jezyku polskim w swojej kategorii.

Jako ciekwawostke wrzuce ze w roku 2022 zrobiilem tylko 64% swojego...

Bardzo dobrze zrobiony przewodnik do ułożenia procesu sprzedaży. Dużo porad zawartych w książce stosowałem, na niektóre nie zwracałem w ogóle uwagi i to był błąd. Układając tylko proces follow up'u udało mi się domknąć kontrakt, a teraz dopinam 2 kolejne. Dużo ćwiczeń - jak już je zrobisz, (czego ja na przykład nie lubię) to głupio nie wykorzystać. Prosty język. Polecam pozycję

Książka o zaprojektowaniu własnej sprzedaży to esencjonalny przewodnik dla każdego, kto pragnie zrozumieć procesy projektowania i skutecznego zarządzania własnym procesem sprzedażowym. Patryk kładzie nacisk na indywidualne podejście do sprzedaży, oferując praktyczne kroki i strategie, które można dostosować do własnych potrzeb. To inspirujące źródło wiedzy dla przedsiębiorczych jednostek, gotowych dostosować strategię do specyfiki swojego biznesu.

Wirtualne uściski,
Kuba Najdowski

Polecam zainwestować w tą książkę zarówno dla tych co zaczynaja przygodę z działem sprzedaży oraz dla tych co chcą sprawdzić czy ich działania dotychczasowe są w szerokim rozumieniu poukładane. Największym plusem jest to że Patryk napisał tekst prostym, użytecznym językiem przez co książka wciąga i da się ją przeczytać migiem. Książka zwraca uwagę na proces sprzedażowy co spodoba się osobom które są ich zwolennikami. Drugi duży plus jest taki że przekaz wiedzy jest w relatynie któtki sposób opisany a dużo tekstu poświęcone jest przykładom. Tą pozycję będę miał zawsze pod ręką i będę do niej wracać żeby podeprzeć się w konretnych tematach które będę miał w danym czasie na tapecie. Dzięki Patryk za tą pozycję, da się wyczuć że pisałeś ją z pasją i zaangażowaniem. Tomek P.

🟣 Merytoryczna, konkretna i napisana prostym językiem.
🟣 O procesach. O tym, jak układać procesy sprzedaży.
🟣 O mierzeniu. O tym, jak mierzyć nasze aktywności w sprzedaży.
🟣 O ciągłym doskonaleniu. Kaizen - jak poprawiać sprzedaż każdego dnia.

💡 Jako fan procesów polecam ją każdemu, kto chce wdrożyć procesowe podejście do sprzedaży w swojej firmie.

🟣 Merytoryczna, konkretna i napisana prostym językiem.
🟣 O procesach. O tym, jak układać procesy sprzedaży.
🟣 O mierzeniu. O tym, jak mierzyć nasze aktywności w sprzedaży.
🟣 O ciągłym doskonaleniu. Kaizen - jak poprawiać sprzedaż każdego dnia.

Dotychczas w tym tempie pochłonęłam tylko książki Roberta Kiyosakiego.

Książkę (choć właściwsze byłoby określenie podręcznik) Patryka połknęłam w dwa dni. Trwało to tak długo( ;P ),ponieważ skrupulatnie wykonywałam wszystkie zadania. Dzięki zamieszczonym na końcu bezpośrednim namiarom na Patryka można na bierząco wszystko z nim konsultować, nie spotkałam się z tym jeszcze u żadnego innego autora.

Z tej pozycji wyciągnęłam więcej niż z ostatniego semestru studiów z zarządzania biznesem.

Patryk - gdy napisałam Ci wiadomość, że skończyłam czytać zapytałeś się mnie czy pomogło.

Znalazłam tam dużo więcej odpowiedzi i rozwiązań moich problemów niż przypuszczałam. Z niektórych błędów nawet nie zdawałam sobie sprawy.

Czy polecam?
Nie. To zbyt mało powiedziane.
Jeśli sprzedajesz - musisz to przeczytać i co ważniejsze WYKONAĆ.

Dotychczas w tym tempie pochłonęłam tylko książki Roberta Kiyosakiego.

Szczerze książka jest zajebista, bez zbędnego pier****nia, wiedza przekazana w przystępny sposób. Wciągnęła mnie na tyle, że na końcu miałem niedosyt, że to już koniec.

Książka jest bardzo praktyczna i przyjemnie się ją czyta. Bardzo pozytywnie charakterystyczna, gdyby ktoś podał mi tę książkę bez okładki to od razu bym poznała, że napisał ją Patryk. Patryka książki czyta się z uśmiechem na twarzy.

Myślę, że bardzo dobry wybór dla właścicieli firm, osób zarządzających sprzedażą oraz handlowców.
Jak ktoś zaczyna swoją przygodę jako niezależny handlowiec, który odpowiada za pozyskanie klienta, sprzedaż i obsługę posprzedażową to jest to Książka obowiązkowa :) mi się bardzo przydała.

Streszczenia pisać nie będę bo w 100% zgadzam się z opisem książki.
Gorąco polecam !

Jak ktoś zaczyna swoją przygodę jako...

Patryk,dziękuję za książkę jest czytelna wiem co dalej mam robić.

Patryk,dziękuję za książkę jest czytelna wiem co dalej mam robić.

Zdecydowanie polecam wszystkim, którzy jak ja są "sobie sterem, żeglarzem, okrętem". Bardzo doceniam jak ta książka układa w głowie wizję Twojego biznesu, którego sprzedaż jest jednym z fundamentów.

• Biznes - sprzedaż

Dodaj cytat z książki Zaprojektuj swoją sprzedaż