Wiedźmin

Jak zawsze, mocna 8 za Wiedźmaka !

Jak zawsze, mocna 8 za Wiedźmaka !

Audiobook ma przede wszystkim świetny klimat. Zrealizowany w konwencji słuchowiska przyciąga i nie daje powodów, by się od niego odrywać. ZNA-KO-MI-TE.

Sukces Wiedźmina mnie wcale nie dziwi. Na czas premiery, było to coś naprawdę świeżego - dziś wcale się nie zestarzało, chociaż maszynka do robienia kasy trochę nam Wiedźmina przemieliła i nieco spowszedniał.

Emocjonujące, wciągające opowiadanie.

Emocjonujące, wciągające opowiadanie.

Wybitna książka, bardzo ładna kompozycja stylistyczna zarysu postaci i realizmu walki.

Słuchowisko rewelacyjne. Samo opowiadanie zabawne, choć miejscami niezrozumiałe kto co jak dlaczego. Są lepsze ;)

Wspaniale napisane, inteligentne dialogi, postaci wyraziste, ale nie oczywiste. Wszystkiego w tym opowiadaniu jest w sam raz. Przekonuję się do autora Wiedźmina coraz bardziej.

Fantastyczna baśniowa opowieść.

Fantastyczna baśniowa opowieść.