Malibu

Wydawnictwo SPARK
2023-03-15
2023-03-15
9788367200257

Okładka książki W blasku Paula Ciulak, Agata Kaczmarek, Angelika Łabuda, Kinga Litkowiec, Agata Mania, Charlotte Mils, Dagmara Rek, Małgorzata Smolec
W blasku Paula Ciulak, Agata...
Okładka książki Lek na miłość Anne Marie, Justyna Chmiel, Patrycja Cygan-Jeż, Sandra Czoik, Joanna Denko, Anna Koliber, Ewelina Maria Mantycka, Karolina Milcarz, Małgorzata Smolec, Katarzyna Wit-Formela
Lek na miłość Anne Marie, Justyna...
Okładka książki Tylko Ciebie... Chcę A. P. Mist, Anne Marie, Justyna Chmiel, Patrycja Cygan-Jeż, Anna Koliber, Małgorzata Smolec, Katarzyna Wit-Formela
Tylko Ciebie..... A. P. Mist, Anne Ma...

*Książkę wygrałam w konkursie, więc trzeba było się w końcu za nią zabrać.

*Ma tylko 200 stron, więc w sam raz na jedno popołudnie.

*Niestety nie do końca jestem usatysfakcjonowana.

*Pierwsza połowa była w porządku, natomiast w drugiej połowie czułam tylko irytację i brak zainteresowania.

*Nie poczułam chemii z tą historią, a szkoda bo byłam pozytywnie nastawiona z myślą czytania jej.

*Książkę wygrałam w konkursie, więc trzeba było się w końcu za nią zabrać.

*Ma tylko 200 stron, więc w sam raz na jedno popołudnie.

*Niestety nie do końca jestem usatysfakcjonowana.

Przyjaźń jest darem, który trzeba doceniać, a ta prawdziwa jest wręcz cudem, który nie zdarza się każdemu.

Rita pochodzi z domu dziecka i wie dokładnie jak nikt inny, co musiała okropnego przejść, choć teraz wyrosła na piękna kobietę sukcesu to jej początki nie były tak kolorowe. Los Angeles to marzenia nie jednego człowieka, tylko nieliczni mają to szczęście wybić się z tłumu ludzi i osiągnąć sukces, ale ciężką pracą można uzyskać wiele i właśnie taką kobietą, która się nie poddaje jest Rita, ma wsparcie w swoim przyjacielu Christian policjant zupełnie inny, ale cóż przeciwieństwa się przyciągają.
Marka to bardzo ważny aspekt w show-biznes, rozpoznawalność jest kluczową, a dzięki dobrej robocie, jaka odwalała Rita, właśnie przyszedł czas na nią, gwiazdy kochają ją za to, co robi dla nich taka stylistka to skarb i choć miła pomysł na kolejny sukces to nie zapomina, skąd pochodzi i nie raz anonimowo pomagała tym,, mniejszym ".
Rita stroniła od stałych związków, wolała mężczyzn na chwilę, taką mała przygoda i koniec do kochania miała Chrisa.

Christian był jej oparciem, podpora i nie raz pomógł jej, choć właśnie miał wyjechać na pewną misję, a sprawy między tą parką wyszły poza ramy przyjaźni, to po powrocie chce, aby rozwijała się ich relacja. Może wszystko byłoby łatwe, jeśli nie pojawiłyby się wątpliwości zazdrosny przyjaciel i dramy, której Rita chciałaby uniknąć.

Książka jest świetna, historia Rity bardzo mnie urzekła to, co musiała przejść, jak potraktowały ją tabloidy i co najważniejsze co jej groziło. Miłość, przyjaźń, przeszłość i ból oraz wiele więcej, czyli to, co lubię najbardziej.

Co Musila przejść Rita w młodości?
Jaką misję miał Chris?
Co zmieniło się między przyjaciółmi?
Czy Rita da sobie samą radę z przeszłością?

Tego dowiecie się, czytając książkę.

💕

Rita jest stylistką gwiazd w Los Angeles, wszystkie tabloidy nie przestają o niej pisać. Jest gwiazdą wielkiego formatu.
Nikt tak naprawdę nie wie, że zmaga się z traumatyczną przeszłością. Zamknięta w sobie, nawet nie stara się szukać mężczyzny na stałe. Jej wieloletni przyjaciel i policjant, Chris wyrusza na tajną misję i jest już za późno, by przyznać się do prawdziwych uczuć. Wszystko jeszcze komplikuje wplątanie się mężczyzny w niebezpieczne porachunki, gdzie najłaskawszą torturą jest śmierć.

"Malibu" jest to pierwsza książka autorki jaką przeczytałam. I na dzień dzisiejszy wiem że nie jest ostatnia. Książka zrobiła na mnie pozytywne wrażenie już od pierwszej strony zostałam porwana w świat Rity i Chrisa. Fabuła jest genialna, niespotykana i wyjątkowa. Bardzo spodobał mi się styl pisania autorki, ponieważ jest wyjątkowy, lekki oraz przyjemny. Mimo małej ilości stron, nie zastaniemy tu nudy, cały czas coś się dzieje, a akcja nie zwalnia. Bohaterowie zostali wykreowani wręcz genialnie. Rita, to skromna ale i odważna kobieta, która mocno stąpa po ziemi. Już od pierwszej strony zrobiła na mnie pozytywne wrażenie. Chris, to bardzo cierpliwy oraz kochany mężczyzna, który bardzo wierzy w Rite. Uwielbiam to w nim że mimo iż kobieta w siebie nie wierzyła to on pierwszy kazał jej się nie poddawać i wierzyła w nią. Oczywiście znalazły się momenty kiedy irytowałam się zachowaniem bohaterów, ale nie było tego dużo. Jedno jest pewne książka jest emocjonalnym rollercoasterem. Ile tu było bólu, strachu, namiętności oraz pożądania. Historia zawiera trudne tematy, co ja bardzo lubię w książkach. Jeżeli poszukujecie książki na jedne wieczór to jak najbardziej polecam!

Moja uwagę przyciągnęła piękna ale tajemnicza okładka. Już coś czułam, że to nie będzie bajeczna opowieść.

Przenosimy się do świata Rity, która jest słynną stylistką gwiazd. Tylko wybrane najbliższe osoby są wtajemniczone w wydarzenka z jej przeszłości. Wiele lat pracowała nad tym, aby tw traumatyczne wspomnienia pozwoliły jej w miarę normalnie funkcjonować. W tym wszystkim wspiera ją przyjaciel - niezwykle przystojny i seksowny policjant Chris. Mężczyzna stara się przez cały czas ją chronić. Tych dwoje pomimo wieloletniej przyjaźni - zaczyna coś czuć do siebie. Nie jest to proste uczucie, ponieważ na szali jest ich przyjaźń. Niczego nie ułatwia wyjazd Chrisa na tajną misję. W tym samym czasie Rita musi znowu stawić czoła przeszłości.

Autorka stworzyła tajemniczy i niezwykły klimat. Fabuła ciekawa, intrygująca i niestandardowa. Nie mogłam doczekać się aż się dowiem, czy Rita i Chris zaryzykują i stworzą związek. Bardzo dobra kreacja bohaterów. Swoją drogą - całkowicie zaskoczyły mnie wydarzenia i zwrot akcji na samym końcu. Chwilowo wbiło mnie w fotel. Czytało mi się ją szybko i przyjemnie. Myślę, że za jakiś czas zaglądnę do niej jeszcze raz.

Zlosnica_czyta

"Dopiero gdy coś tracimy, zdajemy sobie sprawę, jaką to miało dla nas wartość. I pomyśleć, że dopiero chciałam na dobre zrezygnować z tego zajęcia, a teraz oddałabym wiele, aby cofnąć czas."

W świecie stylistów, Rita nie ma sobie równych. Jest jedną z najbardziej znanych i cenionych stylistów wśród celebrytów w Malibu. Jej stylizacje niejednokrotnie wzbudzają zachwyt, jak również i sama kobieta o której wciąż nie przestają rozpisywać się gazety, choć nie zawsze wszystko w nich zawarte jest prawdą. Mimo, iż Rita kocha to co robi, gdzieś w środku niej wciąż drzemią demony z przeszłości, które raz za razem zostają wyciągane na światło dzienne. Będąc w najtrudniejszym momencie swojego życia, kobieta uświadamia sobie, iż nie bogactwo i splendor są najważniejsze, a poczucie, że jest ktoś na kogo może liczyć i komu w pełni zaufać. Tym kimś do pewnego czasu był Chris, który od pewnego czasu chce wyznać Ricie swoje uczucia, niestety traf chciał, że zostaje wysłany na niebezpieczną misję. Misję, która może być jego ostatnią.

Jak potoczą się losy Rity i Chrisa? Czy będą umieli wspólnie odnaleźć szczęście?

Nieszablonowa i niepowtarzalna historia, która zabiera czytelnika w świat celebrytów, sławy oraz niebezpieczeństw związanych z zawodem Chrisa. Poznając tajemnicę Rity i tego co później działo się w jej życiu, miałam ochotę czymś rzucić. Bowiem to z czym musiała się mierzyć nie było łatwe. Z pewnością każdy z nas śledzi i czyta artykuły o życiu jakiejś znanej osoby. Tylko ile z tych wszystkich "smaczków" jest prawdą? Paparazzi prześcigają się z artykułami, nie zdając sobie sprawy, iż pisanie nieprawdy lub rozdmuchiwanie plotek, niszczy osoby o których pisze, ale czego nie robi się dla rozgłosu i poklasku, prawda? Bardzo podobały mi się relacje między Ritą, a Chrisem ich przyjaźń była piękna, a rodzące się uczucie, rozczulające. Podsumowując!! Książkę czytało mi się szybko i przyjemnie. Było to moje pierwsze spotkanie z twórczością autorki i z pewnością nie ostatnie. Bardzo gorąco polecam ♥️.

Główna bohaterka – Rita – pławi się w blasku fleszy, stojąc za garderobą wielkich gwiazd. Robiąc to, co kocha, pomaga klientkom w doborze stylizacji. Za jej sławą kryje się jednak smutna przeszłość, jaką udało się jej odmienić dzięki niesamowitym rodzicom adopcyjnym.
Dorastając pod ich skrzydłami zaznała tego, co pragnie każde dziecko – miłości.
Z biegiem lat kobieta dostrzega, że między nią a jej najlepszym przyjacielem zaczyna rodzic się coś większego. Nim przyjdzie im nacieszyć się wyjątkowym uczuciem, Chris musi wyjechać w podróż, z której może nie wrócić cało.
Czy parze będzie dany happy end? Co stanie na drodze wielkiej miłości?

🤎🤎🤎🤎🖤🖤🖤🤎🤎🤎🤎

Byłam w olbrzymim szoku, kiedy okazało się, że ta książka będzie całkiem inna, niż zakładałam.

Czego sie spodziewałam?
Sama nie wiem 🤷‍♀️
Mroku? Ciężkiej historii?
Możliwe.
Okładka nie zapowiada tak przyjemnej lektury.

Autorka niesamowicie zachwyciła mnie lekkością pióra. Nie byłam w stanie oderwać się od książki.
Fabuła od początku toczy się własnym tempem, idealnie dostosowanym do całokształtu.

Nie musimy przewracać stron, by przypomnieć sobie o co chodziło, ani nie przeskakujemy wątków, w których zdążyliśmy się pogubić.
Idziemy wyznaczonym szlakiem, ekscytując się tym, co daje nam autorka.

Bardzo spodobała mi się postać Rity. Kobieta jej pokroju śmiało mogła zagubić się w majątku oraz sławie. Jej było do tego daleko. Znała swoją wartość, ale nie zgubiła po drodze szacunku do drugiego człowieka.

Autorka – oprócz świetnej fabuły – podkreśla wartości, które często gubimy, kiedy zbyt wiele rzeczy zaczyna nam wychodzić.

Gorąco polecam!

Dorastając pod ich skrzydłami zaznała tego, co pragnie każde dziecko – miłości.
Z biegiem lat kobieta...

Na twórczość tej autorki trafiłam zupełnie przypadkowo podczas przeglądania nowości książkowych na stronie Empiku. Zaciekawił mnie opis i tematyka książki i niemal od razu zakupiłam daną pozycję. Muszę przyznać, że "Malibu" wciągnęło mnie już od pierwszych stron. Ciekawi bohaterowie, miejsce akcji rodem z filmów, czyli L.A. i oczywiście love story. Wszystko było idealnie zgrane. Bardzo podobały się również spicy sceny 😈, które dodawały napięcia w całej historii. Z tego co widzę na okładce jest to pierwszy to serii "W blasku fleszy"- z niecierpliwością czekam więc na kolejne tomy. Polecam! 10/10❤️

Rita mimo trudnego dzieciństwa wyrasta na kobietę sukcesu. Kobieta pracuje jako stylistka gwiazd i bardzo dobrze sobie radzi. Aktorki, celebrytki i inne znane w show-biznesie kobiety chętnie korzystają z jej usług, a i ona sama nie może narzekać na brak popularności. We wszystkim wspiera ją wieloletni przyjaciel Chris. Mężczyzna pracuje jako komandos i zna Ritę na wskroś. Oprócz przyjaźni nie łączy ich nic więcej. Do czasu.

Rita chroni własną przeszłość i prywatność. Jedynie Chris wie, co tak naprawdę przeżyła. Ich przyjaźń trwa od wielu lat i nawzajem się wspierają, jednak pewnego dnia oboje zauważają zmianę w swoim zachowaniu. Nie chcąc zniszczyć przyjaźni, nie dopuszczają jednak do sobie uczuć. Sprawy komplikuje też praca Chrisa, imprezowy tryb życia Rity i osoby, które stoją naprzeciw ich szczęściu.

Sporo dzieje się w życiu bohaterów. Nie mogą liczyć na spokój, bo ciągle coś lub ktoś staje im na przeszkodzie. Przejście z przyjaźni na związek okazuje się bardzo trudne, a i oboje mają problem z budowaniem zaufania, kiedy ta relacja się zmienia. Nie zawsze potrafią rozmawiać, niedopowiedzenia też robią swoją robotę.

Rozdziały nachodzą na siebie, przez co wydarzenia poznajemy ze strony Rity i Chrisa. Mężczyzna jednak mocno streszcza te wydarzenia, dlatego powtarzanie tej samej sceny nie jest żadnym zapychaczem, a daje nam pełny obraz sytuacji.

Romantyczna historia o przyjaźni męsko damskiej, w której obie osoby muszą sobie uświadomić swoje uczucia. Bohaterowie co prawda będą mierzyć się też z mniejszymi lub większymi przeszkodami, a niedopowiedzenia i kłamstwa też mocno będą rzutować na ich relację. Do tego wszystkiego dochodzi niebezpieczna praca Chrisa i jej konsekwencje, dlatego oprócz romansu i przyziemnych problemów bohaterów dostaniemy też nieprzewidziane i pełne zwrotów akcji sceny. Bohaterowie nie bawią się też w czułe słówka, ale będzie za to między nimi erotycznie i gorąco. Z początku wydawało mi się, że będzie to lekka historia o przyjaźni, a wyszedł z tego lekko zakręcony romans. Książka zdecydowanie do przeczytania w jeden wieczór.

Rita jest stylistką znanych gwiazd show-biznesu. Ale jak to w życiu bywa, gdzie są sławy tam i portale plotkarskie, które tylko szukają jak tu wybić się na człowieku. Rita też nie ma z nimi łatwo, czekają tylko aż powinie jej się nóżka. Jednak nikt nie wie że dziewczyna ma swoją mroczną przeszłość, o której nie może zapomnieć.
Chris jest policjantem i najbliższym przyjacielem Rity.
Od lat przyjaciele, a teraz, już to im nie wystarcza, chcą od siebie czegoś więcej lecz nie będzie to łatwe. Mężczyzna ma do wykonania tajną misję, i na kilka miesięcy traci kontakt z przyjaciółką. Ona również boi się angażować.

Czy w obecnej sytuacji, uda im się znaleźć czas na miłość?

,,Malibu" to pierwszy tom serii ,,W blasku fleszy". Książka z którą spędziłam bardzo miło czas. Z pewnością jest za krótka 🤭 taka książka na jedną noc bo ma zaledwie dwieście stron, ale za to naszpikowanych takimi emocjami: przyjaźń, miłość, tęsknota, strach i wiele, wiele więcej.
Bohaterowie są świetnie wykreowani, Rita to mocno stąpającą po ziemi kobieta. Chris wykazuje się dużą cierpliwością wobec niej. Styl autorki lekki i zaskakujący.
Przyjemna książka w której akcja mknie, zwroty akcji potrafią zaskoczyć. Dodam że nie zabraknie też gorących scen które pozostawiają wypieki na twarzy.
Polecam jeżeli szukacie przyjemnej historii na jedną noc 😉

Chris jest policjantem i najbliższym...

Od przyjaźni do miłości ! Książka jest świetna , szybko się czyta , lekka i przyjemna . Polecam i czekam na następna .

• Od wydawnictwa
  • Romans