Dragon

Alexi Lexi Wydawnictwo: Magdalena Szweda literatura obyczajowa, romans
Magdalena Szweda
2022-07-25
2022-07-25

Podobało mi się to opowiadanie. Trochę o motocyklistach, trochę o trudnych przejściach. Jako, że jest to krótka historia opowiadanie albo nowela akcja dzieje się szybko. Trochę wyidealizowane ale jak ktoś nie lubi zbyt dużych dramatów i chce czegoś lekkiego to jak najbardziej na tak 🙂

Może być... To właśnie efekt świetnego pomysłu skróconego niczym do streszczenia... Gdyby tak dodać tej książce dwa razy więcej tekstu - rozwinąć wszystkie wątki, wczuć się w bohaterów - to historia miała potencjał.
Są króciutkie opowiadanie - jednowątkowe, które pochłaniam, ale to... przedstawione niczym pełno metraż, a skrócone do opowiadania...
Eli przeżyła piekło przez swojego byłego faceta - została bardzo skrzywdzona... Gdy do piwnicy, w której jest przetrzymywana trafia Chloe, Eli nie wie jeszcze, że bycie dla niej dobrą przyniesie jej uwolnienie... Gdy zostaje uwolniona trafia do klubu motocyklowego... To tam odnajdzie bezpieczeństwo i miłość.
Stu to motocyklista który stracił miłość życia... Gdy po kilku miesiącach wraca do klubu, pod jego opiekę trafia Eli.

Zbyt szybko przyszła miłość - jak na dwie tak skrzywdzone osoby... Może byłoby wiarygodniej, gdyby książka była dłuższa i autorka bliżej nam ich przedstawiła...

Ogólnie - pomysł fajny, wykonanie średnie.

Eli przeżyła piekło...

Jaki w ogóle jest sens pisania takich krótkich książek? Ani nie mają ciekawego wstepu, ani odpowiedniego rozbudowania a zakonczenie jest totalnie do dupy. Pomysł na fabułę świetny wg mnie. Gdyby tak przysiąść do tej książki, dobrze ją napisać, tak na 400stron to wyszło by cos na serio świetnego. Wg mnie szkoda czasu na takie "nowelki" szczególnie tak kiepsko napisane jak ta. Bo zwłaszcza TAK krótką książkę TRZEBA umiec napisać!

Ciekawe, krótkie opowiadanie, które można by rozwinąć w zupełnie fajną książkę.

Ciekawe, krótkie opowiadanie, które można by rozwinąć w zupełnie fajną książkę.

Podobało mi się to opowiadanie. Czekam na kolejne

Podobało mi się to opowiadanie. Czekam na kolejne

Ojj.. słabiutka, słabiutka. 3/10
Nie lubię krótkich opowiadań, a taka jest ta "książka" , opowiadaniem.
Autorka miał naprawdę świetny pomysł, aczkolwiek go ... zepsuła. Tak naprawdę brakuje tu wszystkiego. Początku - wprowadzenia, rozwinięcia - jest skrót jakby streszczenie, i zakończenia które jest napisane tak sobie. Ogromny potencjał tak zmarnowany.
Noo szkoda, wielka szkoda , bo lubię kluby MC.

Ojj.. słabiutka, słabiutka. 3/10
Nie lubię krótkich opowiadań, a taka jest ta "książka" , opowiadaniem.
Noo szkoda, wielka...

Nie potrafiłam zrozumieć jak kobieta po tylu przejściach od razu wskoczyła w ramiona Stu. Zero jakiejś traumy czy coś. Stu też cierpiał od pół roku aż tu nagle miłość od pierwszego wejrzenia. Nie podobała mi się ta książka. To był taki Harlequin z motocyklistami.

Z braku laku..., ale?
Krótka, przyjemna na jeden wieczór☺️
Jak chcecie przeczytać coś krótkiego w jeden wieczór to czytajcie, jak chcecie coś lepszego i rozbudowanego to szukajcie innej pozycji do czytania.

Z braku laku..., ale?
Krótka, przyjemna na jeden wieczór☺️

Pierwsza short historia bardziej mi przypadła ale i ta nie była zła.
Uwielbiam takie historie jako przerywniki i nawet klub mc mi nie przeszkadzał.

Pierwsza short historia bardziej mi przypadła ale i ta nie była zła.
Uwielbiam takie historie jako przerywniki i nawet klub mc mi nie przeszkadzał.

Super

Super