Zarozumiały szef

Można tu dać -1?

Można tu dać -1?

👍

👍

Krótkie opowiadanie. Chociaż głównie jest to opis sceny seksu między bohaterami i kilka dodatkowych zdań pobocznych.

Śmiało z 21 stron można zrobić 500...

Śmiało z 21 stron można zrobić 500...

Żenada. Tylko tyle napiszę.

Żenada. Tylko tyle napiszę.

#zarozumialyszef #alexilexi #magdalenaszweda #opowiadanie #boss #pracownica #shortstory
@magdalena.szweda_
"Zarozumiały szef" to kolejna króciutka historia z pod pióra @magdalena.szweda_ aka Alexi Lexi.
Tym razem opowiadanie nie przypadło mi do gustu jak "Dragon".
Mamy tu szefa i pracownicę, którzy się nienawidzą a jednak zaczynają ze sobą sypiać. Najbardziej drażnił mnie moment gdzie pierwszego wieczoru boss stwierdza po seksie, że dalej się nienawidzą a już następnego dnia w tej samej sytuacji zależy mu na dziewczynie🤷‍♀️ Jak dla mnie historia mogłaby by być troszkę dłuższa aby wątek trochę rozbudować, niestety 20 stron to zdecydowanie za mało.

@magdalena.szweda_
Tym razem opowiadanie nie przypadło mi do gustu jak "Dragon".

Książka to jedno wielkie nieporozumienie, równie dobrze mogę otworzyć jakąkolwiek książkę na scenie łóżkowej i ją przeczytać, poczym odłożyć książkę, wyjdzie na to samo jak przeczytanie tej książki.

• Rok 2022
  • Przeczytane w 2023
  • Przeczytane - 2022

Dodaj cytat z książki Zarozumiały szef