Expert mody męskiej

poradniki
Expertia
2022-01-01
2022-01-01

Okładka książki 12-tygodniowy rok. Osiągnij w 12 tygodni więcej niż inni w 12 miesięcy Michael Lennington, Brian. P Moran
12-tygodniowy ... Michael Lennington,...
Okładka książki Męska szafa - instrukcja obsługi Piotr Karwala, Karol Majchrzak, Adam Ptak, Dawid Tymiński
Męska szafa - ... Piotr Karwala, Karo...
Okładka książki CZAS NA TWOJE MOCNE STRONY Malwina Angerman-Kowalska, Dominik Juszczyk
CZAS NA TWOJE ... Malwina Angerman-Ko...
Okładka książki Jedna rzecz. Zaskakujący mechanizm niezwykłych osiągnięć Gary Keller, Jay Papasan
Jedna rzecz. Z... Gary Keller, Jay Pa...

Naprawdę dobry poradnik, mega obszerny z wieloma zdjęciami aby można było zobaczyć co i jak w danym temacie. Dobrze i szybko się czyta

Duży plus za zdjęcia.

Duży plus za zdjęcia.

Niezbędnik dla każdego mężczyzny, nie wiem czemu nie przeczytałem takiej książki wcześniej, pomaga w wielu kwestiach związanych z ubiorem i rozwiązuje wiele problemów przy codziennej garderobie. Świetne przykłady i gotowe zestawienia do wykorzystania w każdej sytuacji

Pracuje w sklepie z garniturami i ta książka była dla mnie wybawieniem, aby odnaleźć się w tym świecie. Polecam każdemu kto potrzebuje doszkolić się w temacie mody męskiej.

Ta książka oferuje świetne spojrzenie na modę męską, można z niej naprawdę wiele wyciągnąć. To wspaniały prezent dla każdego, kto nawet nie interesuje się modą męską.

Podstawowy podręcznik mody męskiej, obowiązkowy dla każdego faceta!

Podstawowy podręcznik mody męskiej, obowiązkowy dla każdego faceta!

Duży plus za gotowe zestawy i listy ubrań.

Duży plus za gotowe zestawy i listy ubrań.

Jedna najważniejsza lekcja, to to, że przestałem patrzeć na ilość, a zacząłem patrzeć na jakość tego, co kupuję.

Ocena za grafiki wykorzystane w książce.

Ocena za grafiki wykorzystane w książce.

Kupiłam dla męża, bo już nie umiałam patrzeć na to jak chodzi ubrany do swojej pracy. I się nie zawiodłam, bo po kilku rozdziałach zapytał, czy pojadę z nim na zakupy :D Najlepiej wydane pieniądze ostatniego miesiąca.

Dodaj cytat z książki Expert mody męskiej