Męska szafa - instrukcja obsługi

Dandycore
poradnik moda moda męska męski styl styl życia
poradniki
poradnik moda moda męska męski styl styl życia

Bardzo dobra pozycja dla wszystkich osób chcących zmienić swój wizerunek. Praktyczne porady i wskazówki. Polecam.

Wyrwane z kontekstu urywki mizernego bloga. Żenujące.

Ta książka to świetne kompendium wiedzy o stylizacji dla mężczyzn! Napisana bardzo przyjaznym językiem, praktyczne porady i uważam, że bardzo potrzebne:)
Wszystko w jednym miejscu.
Wizualnie – piękne, estetyczne wydanie, zdjęcia i grafiki robią wrażenie. Polecam!

Polecam!

Książka cudo, bez kitu. Piękne zdjęcia, użyteczne teksty w warstwie teoretycznej i praktycznej a przede wszystkim sama idea kapsułkowej garderoby to wspaniała sprawa. Dzięki tej książce przekonałem się, że nie trzeba wcale wydawać dużo na ubrania żeby dobrze wyglądać. Wystarczy wiedzieć jak je łączyć oraz jakie wybierać.
Najbardziej ujęła mnie i tak koncepcja w której z...

Praktyczny przewodnik po modzie męskiej. Książka pomaga dokonać wyboru jakie ubrania warto mieć w szafie i jak skompletować z nich ciekawe zestawy.

Jak usłyszałem od koleżanki "Łukasz, bardzo ładnie dzisiaj wyglądasz", to wtedy wiedzialem, że to dobra decyzja była, aby wesprzeć projekt "Męska szafa". Dziękuję. !

Najlepsze w tej książce jest to, że chłopaki z Dandycore z nikogo na siłę nie próbują robić elegancika. To naprawdę jest poradnik zarówno dla faceta, który lubi koszule i marynarki, jak takiego, który woli t-shirty, jeansy i skórzane kurtki. Niezwykle kompleksowy poradnik modowy. Do tego dochodzą jeszcze artykuły o materiałach, więc łatwiej dobrać ciuchy na lato czy zimę,...

Zdjęcia bardzo dobre. Na stronie merytorycznej bardzo się zawiodłem. W wielu miejscach miałem wrażenie, że czytam wyrwany z kontekstu wycinek z bloga. Polecam tylko w sytuacji, kiedy szukasz inspiracji( zestawy fantastyczne). W każdym innym przypadku książka Michała Kędziory będzie o niebo lepszym wyborem.

• Chcę w prezencie
  • Moda