Odzyskaj energię. Nowoczesne strategie powrotu do zdrowia

Okładka książki Odzyskaj energię. Nowoczesne strategie powrotu do zdrowia Jacob Teitelbaum
Okładka książki Odzyskaj energię. Nowoczesne strategie powrotu do zdrowia
Jacob Teitelbaum Wydawnictwo: Biały Wiatr zdrowie, medycyna
zdrowie, medycyna
The fatigue and fibromyalgia solution
Biały Wiatr
2018-06-08
2018-06-08

Czy zdarza Wam się narzekać na brak energii?

Dzisiejsze czasy powodują, że żyjemy w pędzie, w stresie, jemy przetworzone jedzenie i śpimy krócej niż powinniśmy. To powoduje, że łatwo nam jest przepalić wewnętrzny bezpiecznik oraz rozregulować system odpornościowy. Oprócz różnych chorób, które możemy sobie zafundować takim stylem życia, wiele osób cierpi na zespół przewlekłego zmęczenia czy fibromialgię. Okazuje się, że w ostatnich kilkudziesięciu latach, coraz więcej z nas skarży się na takie dolegliwości jak wyczerpanie, bóle, mgłę mózgową czy zaburzenia snu.

Dr Jacob Teitelbaum jest internistą i badaczem w dziedzinie przewlekłego zmęczenia oraz chronicznego bólu z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem. Proponuje on prostą terapię SHINE, która jest skrótem od pierwszych liter angielskich słów czyli odpowiednio: Sen, Hormony, Infekcje, Odżywianie i Dieta. Zmiana tych obszarów życia spowoduje, że będziemy tryskać energią. Poradnik ten jest świetnym źródłem informacji dla osób, które zmagają się z przewlekłym zmęczeniem jak również dla tych, którzy chcieliby po prostu polepszyć jakość życia, gdyż zauważają, że coś jest jednak nie tak. Osobiście mam problemy z wysypianiem się a sen to podstawa dobrego samopoczucia. Wiem, że ostatnio śpię zdecydowanie za krótko co powoduje, że czuję się zmęczona a dzięki wskazówkom autora, uczę się to zmieniać. Łatwo nie jest ale małymi kroczkami a do celu!
Warto sięgnąć po tę książkę aby zmienić na początek choć jeden aspekt życia a to może polepszyć nasze samopoczucie i dodać energii.

Czy zdarza Wam się narzekać na brak energii?

Dodaj cytat z książki Odzyskaj energię. Nowoczesne strategie powrotu do zdrowia