your name.

Okładka książki your name. Makoto Shinkai
Okładka książki your name.
Makoto Shinkai Wydawnictwo: Yen Press literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
your name.
Yen Press
2017-05-23
2017-05-23
literatura młodzieżowa literatura obyczajowa light novel supermoce zamiana ciał

Okładka książki She and Her Cat Naruki Nagakawa, Makoto Shinkai
She and Her Cat Naruki Nagakawa, Ma...
Okładka książki Ona i jej kot Naruki Nagakawa, Makoto Shinkai
Ona i jej kot Naruki Nagakawa, Ma...
Okładka książki Dziecię słońca i deszczu #3 Makoto Shinkai, Kubota Wataru
Dziecię słońca... Makoto Shinkai, Kub...

Znowu był potencjał na bardzo dobry light novel, a wyszło tylko dobrze, trochę lepiej niż przeciętnie. Motyw z zamianą ciał nie jest nowy i niestety autor nie pokusił się o jakąś oryginalność w realizacji tego pomysłu.

Nie oglądałem filmu, który możliwe, że ze względu na obecność muzyki, świetną animacje, poprawia odbiór całości, ale to do autora książki należy zadanie, aby spróbować oddać, podobne uczucia, czy przeżycia na kartki papieru.

Żeby było jasne, utwór jest nadal dobry, czytelnik kibicuję bohaterom i chce dla nich jak najlepszego zakończenia. Szkoda tylko, że nie było czegoś oryginalnego, specjalnego, co podniosłoby walory tej książki, poza klasyczną "siłą" uczuć którą darzą się bohaterowie. Ale to w końcu jest książka kierowana do młodzieży, więc może to prostu ja stawiam za wysokie wymagania w ramach tej kategorii.

Dodaj cytat z książki your name.