Żywicielka

Mamania
2021-11-05
2021-11-05
Grażyna Chamielec

Niesamowita historia całą trylogię przeczytałam od razu, polecam każdemu niezależnie od wieku. Wojna, walka o każdy dzień głównej bohaterki która jest tylko dzieckiem a musi pracować by wykarmić rodzinę . Pokazuje ile człowiek ma a ile może stracić. Cudowna ,smutna ale też pełna nadzieji.

To jedna z tych książek, które należy przeczytać, niezależnie od wieku, a może zwłaszcza - będąc dzieckiem. Pozwala wyrobić sobie szersze spojrzenie na świat, uczy pokory i przede wszystkim otwiera serce. Wyjątkowa pozycja!

Myślę, a nawet jestem pewna, że nowe wydanie kultowej trylogii afgańskiej dla dzieci – „Żywicielka” zawierające wszystkie trzy tomy, o którą pokusiło się w listopadzie Wydawnictwo Mamania może uczynić wiele dobrego. Po pierwsze 100% dochodu ze sprzedaży zostanie przekazane na rzecz uchodźców, więc publikacja została potraktowana jako działanie misyjne. Pamiętajcie, kupujcie...

• 2021
  • Zosia
  • Chcę przeczytać 2C
  • Dla młodzieży🤳🏻
  • Młodzieżówki
  • Literatura dla dzieci i młodzieży

Dodaj cytat z książki Żywicielka