COVID-19 Globalna mistyfikacja

filozofia, etyka
Wektory
2021-01-01
2021-01-01

Moim zdaniem bardzo dobra książka.
Dużo można się dowiedzieć o pandemii. Warta uwagi, skłania do myślenia.
A jak wiadomo wszystko ma swoje drugie dno.

"Czy nasze wnuki i prawnuki rzeczywiście będą żyć w takim świecie? To zależy od nas. Historia nie jest z góry przesądzona. Czasem jednostka jest w stanie zmienić bieg dziejów. Czasem plany możnych i silnych całkowicie się wywracają. Potrzeba zaledwie trzech rzeczy: wolnej woli, rozsądku i odwagi."

Trochę mi zajęło z tą książką. Nie dlatego, że była zła, wręcz przeciwnie,...

Przez takie idiotyczne książki i kretynów / kretynki je piszące ta epidemia nigdy się nie skończy i ludzie nadal będą umierać. Wydawanie takich bzdur powinno być karalne.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Do tej pory najlepsza w temacie w jezyku polskim.
Kompendium tego co wiemy w jednej ksiäzce.
Napisana przystepnym jezykiem .
Odnosniki do zrödel, wiec bez obawy - autor,autorzy podajä to co möwiä sami architekci spektaklu C19....A jesli komus nie otwiera po dwöch latach oczu, to zakna ksiäzka nie pomoze....taki ktos przyjmuje C19 jako religje z dogmatami

Bardzo dobrze napisana książka. Warto przeczytać.

Lektura obowiązkowa dla każdego zdrowo myślącego człowieka, który dostrzega w tej całej "pandemii" jedno wielkie kłamstwo.

Świetnie opisuje jak świat należy do kilku korporacji (szczegółowo opisanych w 'Czasie niewolników'), którzy to zaplanowali, wdrożyli i jak najwięcej zyskali.

W książce znajdziemy również opisanych ludzi którzy w naszym kraju wdrożyli plan tzn...

Fenomenalna, jak wszystkie książki tego autora. Jedna z lepszych, jeżeli nie najlepszych książek o fałszywej pandemii. Pozycja obowiązkowa. Zawiera fakty i nic nadto. Napisana tak, że nie sposób się oderwać. Genialna. Genialna. Genialna.

Dlaczego media nie prezentują treści ulotki "szczepionki" na covid? Dlaczego gazety, portale internetowe, a przede wszystkim telewizorek,...

Książka bardzo informatywna, oparta na wnioskach naukowych a nie rządowej propagandzie.

Książka zła gdyż podobne poglądy doprowadzają do ataków na punkty szczepień tak jak ostatnio.

• 2021
  • Zdrowie