Kwadratowy świat. Ćwiczenia matematyczne dla pięciolatków

Okładka książki Kwadratowy świat. Ćwiczenia matematyczne dla pięciolatków
Dominik CymerKatarzyna Lorenz Wydawnictwo: Dwie Siostry Seria: Mądrale interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
48 str. 48 min.
2021-10-01
48 min.
Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Kropka pe el. Przewodnik po Polsce dla dzieci Dominik Cymer, Andrzej Paulukiewicz, Rafał Szczepaniak
Ocena 8,0
Kropka pe el. ... Dominik Cymer, Andr...