Kropka pe el. Przewodnik po Polsce dla dzieci

Okładka książki Kropka pe el. Przewodnik po Polsce dla dzieci Dominik Cymer, Andrzej Paulukiewicz, Rafał Szczepaniak
Okładka książki Kropka pe el. Przewodnik po Polsce dla dzieci
Dominik CymerAndrzej Paulukiewicz Wydawnictwo: Dwie Siostry turystyka, mapy, atlasy
turystyka, mapy, atlasy
Dwie Siostry
2011-01-01
2011-01-01
Polska przewodniki turystyczne .pl turystyka literatura dziecięca

Bardzo ładnie wydany poradnik, przewodnik po Polsce, którym zainteresują się również dzieci. Wspólnie z wnukami "odbyłam" podróż po znajomych miejscach, jednocześnie im opowiadając, co tam jest ciekawego, razem ustaliliśmy, gdzie już byliśmy, a gdzie wybieramy się na wakacje. Plusem tego przewodnika jest to, że inne są dedykowane raczej dorosłym, a tu w przyjazny sposób dzieci zapoznają się z Polską, nie tylko z tymi stałymi trasami, lecz również mniej znanymi, co nie znaczy, że nie są warte odwiedzenia.

POLECAM!

Skupiono się wyłącznie na tym, co może zainteresować najmłodszych, lecz nie kosztem wartości merytorycznej książki, a raczej poświęcając nudne wywody na rzecz opisów tego, co intrygujące i pociągające. Obok miejsc, o których każdy uczy się w szkole, są tu lokacje, o których mogli nie słyszeć nawet dorośli. Właśnie dlatego przewodnik jest dobrym prezentem dla młodych – mogą zainspirować swoich rodziców, albo zabrać ich na wyprawę pod swoim przewodnictwem.

Cała recenzja: http://opetaniczytaniem.pl/recenzje/kropka-pe-el-przewodnik-po-polsce-dla-dzieci-andrzej-paulukiewicz-dwie-siostry-2014.html

Wiele osób myśląc o wakacjach czy urlopie z dzieckiem zastanawia się także nad miejscem, gdzie dzieci nie będą płakać ze zmęczenia i znajdą też coś dla siebie. Polecam wszystkim rodzicom, którym brak pomysłu na odpoczynek z pociechami :)

• Dla dzieci i młodzieży
  • Dla dzieci