Fizjozabawy – wsparcie dziecka aż do pierwszych kroczków

Okładka książki Fizjozabawy – wsparcie dziecka aż do pierwszych kroczków
Karolina Wolnik-Piernicka Wydawnictwo: Karolina Wolnik-Piernicka, Fizjomommy poradniki dla rodziców
poradniki dla rodziców
Karolina Wolnik-Piernicka, Fizjomommy
2021-07-05
2021-07-05
fizjoterapia dziecięca

Świetne kompedium wiedzy, jak przez zabawę wspierać prawidłowy rozwój małego dziecka

Dodaj cytat z książki Fizjozabawy – wsparcie dziecka aż do pierwszych kroczków