Fizjodzidziuś. Przepis na udany rozwój w pierwszych miesiącach życia

Okładka książki Fizjodzidziuś. Przepis na udany rozwój w pierwszych miesiącach życia Karolina Wolnik-Piernicka
Karolina Wolnik-Piernicka Wydawnictwo: Karolina Wolnik-Piernicka, Fizjomommy poradniki dla rodziców
poradniki dla rodziców
Karolina Wolnik-Piernicka, Fizjomommy
2021-05-01
2021-05-01

Książka jest ładna, ale niestety treścią merytoryczną jestem nieco rozczarowana. Czyta się ją bardzo szybciutko, ponieważ treści jest niewiele. Jest sporo zdjęć, co rozumiem, bo o to też chodzi aby pokazać dane ćwiczenie itp., ale tak naprawdę nie ma w niej nic odkrywczego, niczego czego nie da się zmieścić/znaleźć w 20 minutowym filmiku na YT.
Spodziewałam się znaczenie więcej, przede wszystkim rozszerzenia swojej wiedzy skoro już wydaje tyle pieniędzy, a dostałam podstawy.
Podsumowując, jak napisał ktoś uprzednio, nie jest to zła książka, ale cena zdecydowanie nie jest adekwatna.

Spodziewałam się znaczenie...

Książka jest pięknie wydana, ale niestety merytorycznie mam zastrzeżenia. Spora część instrukcji jest niejasna, obrazki pokazywane są na lalce (co oczywiście nijak się ma do rzeczywistości),a zabawy z maluchem są bardzo naciągane. Spodziewałam się czegoś bardziej odkrywczego, zwłaszcza w tej cenie. Nie jest to zła książka, ale powinna kosztować połowę tej ceny.

Przejrzyste instrukcje i ciekawe zabawy od pierwszych dni życia. Dla rodziców pierwszego dziecka to kompedium wiedzy.

Bardzo wartościowy poradnik dla młodych rodziców. Treści przekazane w prosty i zrozumiały sposób, okraszone pięknymi obrazkami :) Polecam!

Serdecznie polecam, wartosciowa wiedza. Dobra na prezent dla mlodych rodzicow

Serdecznie polecam, wartosciowa wiedza. Dobra na prezent dla mlodych rodzicow

Rewelacyjne tresci przedstawione w zrozumialy sposob. Polecam kazdemu mlodemu rodzicowi !

Świetny poradnik dla świeżo upieczonych rodziców. Ciekawe informacje pokazane w bardzo ładnej formie. Uważam, że taką wiedzę powinien mieć każdy rodzic, szkoda, że nie uczą takich rzeczy w szpitalu po porodzie. Polecam

Merytorycznie i zwięźle, bardzo dużo zdjęć obrazujących poszczególne czynności. Dodatkowo bardzo ładnie wydane:)

• Poradnik dziecięcy
  • Nauki społeczne, poradniki

Dodaj cytat z książki Fizjodzidziuś. Przepis na udany rozwój w pierwszych miesiącach życia