3 Fundamenty

9788396182005
Wydawnictwo Vatori
poradniki
9788396182005

Z pozoru zwykły poradnik zapowiadający się na książkę niezbyt wysokich lotów. Po przeczytaniu i przeanalizowaniu niektórych zagadnień stwierdzam, że jest to niezależna i wręcz wybitna rzecz, która zaszczyci i nauczy jak tak właściwie warto myśleć o swoim życiu.

Gdy padła propozycja zrecenzowania książki Bartłomieja momentalnie stwierdziłam, że się nie zawiodę. Przez kilka...

Co ja mogę dużo mówić o tej książce, książka napisana w bardzo dobry przejrzysty sposób, książka nie opisuje tylko sportu ale również relacje między ludzkie, jak wpływa sen na cały dzień i masę innych tematów ale również co autor przeżył jakie ma odczucia na dany temat i z czym się zmagał, przeczytałam Ta książkę doslownie cała w godzinę i naprawdę jestem zachwycona, miałam...

Książka napisana w prosty i czytelny sposób. Jedną z wielu zalet książki są opisane ćwiczenia krok po kroku, zrozumiałe nawet dla laików chcących rozpocząć przygodę z treningiem. Drugi wielki plus dla autora za przepisy na zdrowe koktajle. Podsumowując - debiut Bartka uważam za bardzo udany ;) Polecam każdemu tę pozycję.

• 7.11. Poradniki

Dodaj cytat z książki 3 Fundamenty