Jeśli zechcę

Ludowa Spółdzielnia Wydawnicza
2021-04-01
2021-04-01
9788320557718
Jolanta Sak Jeśli zechcę Łukasz Majewski Chocznia poezja z Choczni poetka z Choczni poetka z Małopolski
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

więcej Więcej

Świetna pozycja, warto przeczytać również pozostałe tomiki autorki. Polecam!

Kilka obserwacji, bo oceniać nie wolno, ani nie wypada.

Po lekturze mogę stwierdzić, że jestem wstrząśnięty.

To jest mocne, bardzo głębokie, bywa bolesne i okrutne. Prawda czasem boli. Językowo: mistrzowskie zabawy połączeniami słów, przenośni, czy innych form rozmowy z czytelnikiem. Bardzo szczera pozycja, będzie cennym przeżyciem dla każdego, kto potrafi czuć i rozumieć.

Dodaj cytat z książki Jeśli zechcę