Wolność Absolutna

Wolność Absolutna - Opowieść o uważnej drodze do wolności
Lot Sokoła
2021-01-01
2021-01-01
ściadomość wolność absolutna rozwój osobisty duchowość jaźń tu i teraz miłość źródło istnienia nondualizm jedność wymiar 5D

więcej Więcej

Pozwól odnaleźć samego siebie "w jam jest", "w tu i teraz" :)
Książka do głębokich przemyśleń.
Polecam

Moja ścieżka rozwoju zatoczyła wielkie koło, od kursu mindfulness 7 lat temu aż do książki "Wolność Absolutna". Każdą medytację i ćwiczenie wykonałam z dziecięcą ciekawością, przeżywałam bardzo głęboko, byłam mocno wzruszona, ponieważ dla mnie bycie w stanie świadomej obecności w przestrzeni serca nigdy wcześniej nie było tak namacalne i nie byłam tak blisko siebie oraz tak...

Książkę powinien przeczytać absolutnie każdy, pomaga w odnalezieniu samego siebie w całym chaosie zabieganego życia i pomaga odpowiedzieć na pytania, które nie dają nam spać po nocach .
Jak dla mnie, książka 10/10.

stanowiła przyjemny i zarazem stymulujący umysł przerywnik w moich lekturach. Jest tu głębia i pasja i bardzo intymne doświadczenia człowieka, który wchodzi na drogę rozwoju i wie już, czym ten rozwój w istocie jest :)

Dodaj cytat z książki Wolność Absolutna