Bo we mnie jest lęk – moje zmagania z nerwicą

Anna Piotrowska Wydawnictwo: Psychoskok poradniki
9788381198226
Psychoskok
choroba psychiczna choroby psychiczne książki psychologiczne lęk lęki nerwica nerwica natręctw pojęcia psychologiczne
poradniki
9788381198226

Okładka książki Pismo. Magazyn opinii, nr 5 (29) / maj 2020 Szymon Bira, Edyta Bystroń, Bolesław Chromry, Magda Hueckel, Pola Ignatowicz, Kamila Kielar, Jakub Kornhauser, Mela Koteluk, Zuzanna Kowalczyk, Karolina Lewestam, Helen Lewis, Jakub Majmurek, Paulina Maślona, Andrzej Mencwel, Peter Mickwitz, Maria Pawlikowska-Jasnorzewska, Anna Piotrowska, David Runciman, Marta Rybicka, Paweł Sołtys, Filip Springer, Michał Szczęch, Karolina Słowik, Marcin Wicha
Ocena 7,1
Pismo. Magazyn... Szymon Bira, Edyta ...