Encyklopedia piłkarska FUJI Mistrzostwa Polski. Stulecie część 8 (tom 63)

Okładka książki Encyklopedia piłkarska FUJI Mistrzostwa Polski. Stulecie część 8 (tom 63)
Andrzej Gowarzewski Wydawnictwo: GiA Cykl: Encyklopedia piłkarska FUJI (tom 63) sport
sport
Encyklopedia piłkarska FUJI (tom 63)
GiA
2021-04-12
2021-04-12

więcej Więcej

Mimo odejścia Pana Andrzeja seria jest dalej kontynuowana. Nie ma już bogatej części publicystycznej, są tylko ciekawostki piłkarskie. Zwłaszcza, że omawiane lata 1970-1976, to finał pucharu zdobywców Górnika i wspaniałe sukcesy reprezentacji.
Docenić należy wyjaśnienie wydawnictwa (data urodzenia jednego z piłkarzy), skąd błędne dane. Wcześniej nie zawsze tak było.
...

Dodaj cytat z książki Encyklopedia piłkarska FUJI Mistrzostwa Polski. Stulecie część 8 (tom 63)