W rytmie miłości

Okładka książki W rytmie miłości Justyna Leśniewicz, Ewelina Nawara
Okładka książki W rytmie miłości
Justyna LeśniewiczEwelina Nawara Wydawnictwo: Inanna Cykl: Kings Of Sin (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Kings Of Sin (tom 3)
Inanna
2021-06-23
2021-06-23

Okładka książki Miłość na cztery łapy Małgorzata Falkowska, Ewelina Nawara
Miłość na czte... Małgorzata Falkowsk...
Okładka książki Miłosne wyzwanie Małgorzata Falkowska, Ewelina Nawara
Miłosne wyzwanie Małgorzata Falkowsk...
Dziewięć świąt... Małgorzata Falkowsk...
Okładka książki Szczęśliwe nieporozumienie Małgorzata Falkowska, Ewelina Nawara
Szczęśliwe nie... Małgorzata Falkowsk...

36/2022

ADRIAN I GWEN

3 tom serii Kings of sin

Coraz bardziej lubię tą serię. Polecam. Aż żal odkładać czytnik, bo trzeba iść do pracy.

36/2022

ADRIAN I GWEN

3 tom serii Kings of sin

Motyw muzyki, przyjaźni, miłości i rodziny bardzo lubię w książkach. I tak jest w serii Kings Of Sin, dwa poprzednie tomy bardzo mi się podobały, dlatego wiedziałam, że na pewno przeczytam kolejne książki tego świetnego duetu.

"W rytmie miłości" czytało mi się znowu bardzo szybko i dobrze. Autorki stworzyły taki zespół, rodzinę do której wraca się z największą przyjemnością. Takie powroty są najlepsze. Bardzo miło jest odwiedzić swoich ulubionych bohaterów i poznać ich dalsze losy. Kolejny raz nie zabraknie w tej części dużo emocji, prawdziwych uczuć, przyjaźni, miłości oraz muzyki.

Jeżeli tak jak ja polubiliście Kings Of Sin, koniecznie musicie poznać Adriana i Gwen. Ja bardzo dobrze się z nimi bawiłam! A jeżeli jeszcze wcześniej nie słyszeliście o tej serii koniecznie musicie ją poznać od pierwszego tomu!

Polecam! Muszę zabrać się za kolejny tom!

Moja ocena to 8/10

We współpracy z autorką Justyną Leśniewicz.

Na półkach: , , , , , ,

Miał być powrót do Polski, porzucenie marzeń i nowe życie. Miało być, ale ułożyło się zupełnie inaczej

Na półkach: , , , , , ,

Adrian, dla ukochanej, opuszcza zespół oraz przyjaciół i wraca do Polski. Jakież jest Jego zaskoczenie gdy okazuje się że Ola kocha innego. Załamany chłopak wraca do Angii gdzie uświadamia sobie że nie ma żadnego planu na dalsze życie. Na szczęście przyjaciele nie zostawiają go samego.
Serce Gwen było pokiereszowane od kiedy tylko dziewczyna zdała sobie sprawę ze swego jednostronnego uczucia do Adiego. Po Jego wyjeździe zdała sobie sprawę że musi ruszyć dalej i postanawia dać szansę swemu sąsiadowi, który od dłuższego czasu zabiega o zainteresowanie ze strony dziewczyny. Gdy młoda kobieta dowiaduje się o powrocie przyjaciela i Jego rozstaniu, staje przed ogromnym wyborem co dalej...

Kolejna część losów przyjaciół KOS jest tak samo lekka jak wcześniejsze. Nie ma jakiś zawiłych akcji czy zatykajacych czytelnika emocji. Historia jest prosta, bez dramatów i większych komplikacji. Momentami aż się prosiło aby coś się wydarzyło. Całość dość szybko się czyta i szkoda że była to historia w jednym tonie od początku do końca.

Niestety moim zdaniem ta część jest naciągana, bardzo ciężko było mi się wczuć w książkę, ciągle nudziły mnie wątki i wydarzenia. Mam wrażenie jakby autorki pisały tą samą treść tylko zmieniły imiona i wątki ... Dla mnie wielki minus, niestety.

Trzeci tom serii Kings Of Sin i kontynuacja losów przyjaciół.
W Pierwszym tomie „Melodia serc” poznajemy Jo i Liama. W drugim tomie „Echo przeszłości” kibicujemy Celii i Jamesowi. W tym tomie jesteśmy świadkami rodzącego się uczucia pomiędzy Gwen i Adrianem.
To opowieść o pasji, miłości, pożądaniu, o sile przyjaźni, z muzyką w tle. Idealnie. Nie mogłam się oderwać. Jestem wielką fanką tej serii. Autorki stworzyły świetny klimat. Czułam tę niesamowitą więź jaka łączy cała paczkę – członków zespołu i ich przyjaciół. Bardzo lekka historia, szybko się czyta. Idealna na jeden wieczór.
Z niecierpliwością czekam na czwarty tom. Mam nadzieję że poznamy tajemnicę ostatniego członka zespołu - Iana.

"Uważam, że miłość musi uskrzydlać, wspierać. Uczyć latać. A nie podcinać skrzydła i zadać zaprzepaszczenia życiowych szans."

Trzeci tom serii Kings Of Sin i kontynuacja losów przyjaciół.

Adrian jest perkusistą w zespole rockowym. Czekająca w rodzinnej miejscowości dziewczyna stawia mu ultimatum i musi wybierać. Co wybierze?
Gwen uwielbia zespół Adriana i skrycie się w nim podkochuje, ale wie że nie może stawać między nim, a dziewczyną.

Ciężko mi jednak ocenić tę książkę. Widziałam wiele pozytywnych opinii zachęcających do sięgnięcia po ten tytuł, więc moje oczekiwania wzrosły. Jednak gdy sama wzięłam się za czytanie to nie poczułam tej jakże zapowiadanej chemii.

Podobała mi się, ale nie odczułam jakiegoś wow. Nie zrobiła takiego wrażenia jakbym się spodziewała, a szkoda. Przeczytałam ją bardzo szybko, a to za sprawą krótkich rozdziałów oraz lekkiego pióra obu autorek.
Polubiłam zarówno Adriana jak i Gwen choć momentami mnie denerwowali. Jakby to powiedzieć, czegoś mi w nich brakowało.

Sama książka jest nieco schematyczna. Nie ma większych zaskoczeń czy zwrotów akcji. Ale przyjemnie się ją czyta.
Czy ją polecę? Tak, myślę, że jeśli macie ochotę na lekki romans to wam się spodoba.
Czy sięgnę po pozostałe tomy? Raczej nie.

Witajcie kochani. Dziś przychodzę do Was z recenzją książki autorstwa Eweliny Nawary oraz Justyny Leśniewicz pod tytułem ,,W rytmie miłości”. Jest to trzecia część cyklu ,,King sof Sin”.

W tej części śledzimy dalsze losy członków kapeli King of Sin. Gwen jest od dawna skrycie zakochana w perkusiście Adrianie. On natomiast kocha bez granic swoją narzeczoną Olę. Dla niej rezygnuje ze swojej pasji, porzucając kapelę. Specjalnie dla swojej ukochanej wraca do Polski. Natomiast Gwen jest załamana poniesioną porażką. Próbuje zapomnieć o Adrianie. Kobieta jest autorką romantycznych powieści. Niestety wraz z zranionym sercem nie jest w stanie skupić się na pisaniu. Nie potrafi funkcjonować bez Adriana. Bardzo za nim tęskni. Próbuje się jakoś pozbierać. Pewnego dnia postanawia wpaść w ramiona innego mężczyzny, aby przynieść ukojenie zranionemu sercu. Wybór pada na Zacha- chłopaka z sąsiedztwa zakochanego w Gwen.

Po powrocie do Polski Adriana czeka niemiła niespodzianka. Okazuje się, że serce Oli już nie należy do niego. Przeżywa ogromny zawód miłosny i powraca do swoich przyjaciół oraz pasji muzycznej. Zjawia się ponownie w Anglii. Próbuje ułożyć swoje życie na nowo. Ma tam swoją przyjaciółkę Gwen, na którą zawsze mógł liczyć. Jednak na miejscu okazuje się, że Gwen nie jest już wolna. Dziewczyna nie spodziewała się powrotu obiektu westchnień. Co się wydarzy po powrocie Adriana? Kogo wybierze Gwen? Adriana czy Zacha? Przekonajcie się sami sięgając po ,,W rytmie miłości”!

Znakomita książka. Znakomity pomysł na fabułę. Akcja w powieści toczy się bardzo dynamicznie, dzięki czemu czytałam ją z ogromnym zainteresowaniem. Znakomicie wykreowani bohaterowie. Bardzo wczułam się w postać Gwen, ponieważ jest mi bliska swoją osobowością, dzięki czemu bardzo ją polubiłam. Przywiązałam się również do pozostałych bohaterów. Podobała mi się łącząca ich przyjaźń i wzajemne wsparcie. ,,W rytmie miłości” to powieść, w której nie zabraknie miłości, pożądania romantycznych chwil, namiętności oraz humoru. Powieść niejednokrotnie mnie zaskoczyła, dzięki czemu czytałam ją z coraz większym zaciekawieniem. Autorki mają bardzo lekkie pióro, dzięki czemu książka była przyjemna w odbiorze. Polecam! Dziękuję autorkom oraz wydawnictwu Inanna za zaufanie oraz egzemplarz do recenzji.

To kontynuacja pięciorga przyjaciół którzy tworzą zespół Kings of Sin i dla których muzyka jest ważna. Adrian to główny bohater trzeciego tomu w rytmie miłości który próbuje poukładać sobie życie na nowo. Ma złamane serce oraz niezbyt dobry kontakt z rodzicami, czuje się nierozumiany, bezwartościowy, że to co jest jego pasją dla rodziców się nie liczy. Wraca do Nottingham co jest głównym powodem powrotu ? Co tak naprawdę się wydarzyło ? Tam czekają na niego przyjaciele jak sam mówi "moja rodzina" Jest też Gwen dziewczyna która skrycie jest zakochana w Adrianie która bardzo przeżywa jego powrót do Polski. Postanawia zapomnieć o Adrianie i próbuje ułożyć sobie życie. Zach jest chłopakiem z sąsiedztwa który jest zakochany w Gwen, ona pewnego dnia daje mu szansę, lecz nie wie że Adrian wrócił z powrotem.
Co dzieje się potem ? Czy związek Gwen i Zacha przetrwa ? Czy Adrian odnajdzie miłość ?
Gorąco Polecam od pierwszego tomu !
Książki rewelacja jedna z moich ulubionych serii !!!

„W rytmie miłości” E. Nawara, J. Leśniewicz otrzymana z Taniejksiazki.pl

„W rytmie miłości”to trzeci tom serii Kings of Sin autorstwa Eweliny Nawary i Justyny Leśniewicz. Po Liamie i Jo oraz Jamesie i Celii przyszedł czas na poznanie historii Adriana i Gwen.
Byłam ciekawa jak autorki poprowadzą ich opowieść, zwłaszcza, że wiadomo było, że Adrian dla swojej ukochanej w Polsce poświęcił zespół i swoje życie w Nottingham.
Ale czy da się zapomnieć o miejscu i ludziach, których się pokochało? O swojej pasji i miłości do muzyki? I czy żądając aż takiego poświęcenia od ukochanego, związek z nim ma szansę przetrwać?
Otóż nie.
Adrian wraca do Nottingham i odkrywa, że tam dom twój, gdzie twoje serce. A jego niespodziewanie zapłonęło dla Gwen.

Poprzednie dwie części serii Kings od Sin autorek, przypadły mi do gustu. Polubiłam ich lekki styl i kolejne historie pełne uczuć i namiętności, przyjaźni i wspólnoty. A wszystko to w rytmie muzyki.
Byłam ciekawa jak potoczy się życie Adriana, który poświęcił wszystko, tylko po to, żeby zobaczyć, że zrobił to na próżno.
Akcja powieści jest niesamowicie dynamiczna, pędzi do przodu bardzo szybko, co dla mnie akurat było trochę męczące, bo chwilami ciężko mi było się wczuć w opowiadaną historię.
Czy jest to wada?
Wg mnie nie, ja po prostu lubię trochę wolniej rozwijające się opowieści, tak abym miała wystarczająco dużo czasu na zżycie się z bohaterami.
A ci w tej powieści są naprawdę fajni.
Bo i Adriana nie sposób nie polubić, a w Gwen odnalazłam też coś z siebie, więc dziewczyna szybko stała się moją ulubioną żeńską postacią tej serii.
Oczywiście prócz głównej pary, pojawiają się wszyscy pozostali bohaterowie i było to dla mnie niesamowicie fajne, bo przywiązałam się do nich i bez problemu czułam łączące ich więzi, przyjaźń, troskę jaką sobie okazywali i opiekę, jaką wszyscy nad sobą wzajemnie roztaczali.
To pięknie ukazana przyjaźń i fakt, że rodzinę można posiadać nie tylko poprzez urodzenie, ale – co cenniejsze – z powodu więzi i miłości jaka się wytwarza pomiędzy ludźmi.

Jeśli chodzi o sam rozwój historii Adriana i Gwen, to przyznaję, że zostałam kilka razy zaskoczona i całość oceniam bardzo pozytywnie.
Było romantycznie, było namiętnie, było czule i chwilami zabawnie. Wszystko co połączyło tą dwójkę, zostało ukazane dość obrazowo i naturalnie, co sprawiło, że czytanie o rozwijaniu się uczuć pomiędzy Adrianem i Gwen było przyjemnością.
Ważną role w fabule odegrali oczywiście przyjaciele głównej pary i również ten aspekt tej opowieści był pokazany w bardzo fajnej formie.
Lekki styl i przyjemne pióro autorek sprawiały, że nie miałam żadnych problemów, żeby wciągnąć się w czytana historię, i tylko szybkie tempo chwilami sprawiało, że dostawałam czytelniczej zadyszki.

Powieść oceniam pozytywnie.
Dobrze się przy niej bawiłam i chętnie dowiem się, co się wydarzy w czwartej części serii E. Nawary i J. Leśniewicz.
Kings of Sin to naprawdę udana seria pełna uczuć i niespodziewanych wydarzeń, okraszona wyważonym poczuciem humoru.
Dla każdej romantycznej duszy gorąco polecam.

Moje Czytanie, czyli czytelniczy miszmasz

„W rytmie miłości” E. Nawara, J. Leśniewicz otrzymana z Taniejksiazki.pl

• Romans
  • Muzycy

Dodaj cytat z książki W rytmie miłości