Nasze wspólne lato

2021-05-31
Data 1. wydania:
2019-07-30
Anna Piechowiak
manga shouen-ai romans szkolne życie

tym razem ocenie krótko bardzo fajna manga i czekam na trzeci tom

tym razem ocenie krótko bardzo fajna manga i czekam na trzeci tom

Bardzo przyjemna manga. Bez jakiś większych zwrotów akcji, czy uniesień, ale dobrze się ją czytało.

Niby yaoi, ale bardziej takie studenckie życie w czasie wakacji.

Niby yaoi, ale bardziej takie studenckie życie w czasie wakacji.

Z chęcią kupię ten tytuł jak będzie dostępny na polskim rynku. Jest to manga z gatunku shounen-ai (boys love), lekki romans z ładną kreską i ciekawą fabułą.
Chiharu Saeki i Wataru Toda to dwaj licealiści, których łączyło wspólne hobby. Mimo że Saeki jest popularny wśród dziewcząt, za każdym razem, gdy któraś wyznaje mu swoje uczucia, zostaje odrzucona. Ponoć jego serce należy już do kogoś innego, ale nawet Toda nie ma pojęcia do kogo.
Po wspólnym wypadzie do kina Wataru postanawia z ciekawości zapytać, kto wpadł w oko Saekiemu. Po tym pytaniu wiele się zmienia. Jest to historia o ich dorastaniu i relacji, która rozwija się podczas tego pięknego okresu, jakim jest lato.
Na Wattpad @EphemeralYugen przetłumaczyła ją na język polski.

Dodaj cytat z książki Nasze wspólne lato