#HistorieKobiet

Federacja na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny
2018-01-01
2018-01-01
19 min.
aborcja kobiety prawa kobiet feminizm ciąża

Okładka książki Śliskie mydło A.K.K, Ala Biedrzycka, Edyta Bystroń, Janusz Bęben, Maja Demska, Kasia Drewek, Jakub Grochola, Maria Ines Gul, Daniel Gutowski, Renata Gąsiorowska, J.R.G., Anna Karolina Kaczmarczyk, Marta Nieznayu, Anna Radziej, Michał Rzecznik, Magdalena Rzepecka, Marianna Serocka, Szymon Szelc, Ola Szmida, Katarzyna Szymkiewicz, Mikołaj Tkacz, Aleksy Wójtowicz, Xavier de Wolaj, Jacek Świdziński
Ocena 0,0
Śliskie mydło A.K.K, Ala Biedrzyc...
Okładka książki Polish Female Comics - Double Portrait Joanna Bordowa, Ada Bucholc, Marta Bystroń, Maja Demska, Maria Ines Gul, Renata Gąsiorowska, Ewa Juszczuk, Joanna Karpowicz, Agnieszka Piksa, Sylwia Restecka, Maria Rostocka, Beata Sosnowska, Agnieszka Szczepaniak, Aleksandra Szmida, Agata Wawryniuk, Katarzyna Witerscheim, Olga Wróbel, Anna Ziółkowska, Oliwia Ziębińska, Jadwiga Żelazny
Ocena 6,0
Polish Female ... Joanna Bordowa, Ada...