rozwińzwiń

Wyzwolony

Okładka książki Wyzwolony E. L. James
Okładka książki Wyzwolony
E. L. James Wydawnictwo: Sonia Draga Cykl: Pięćdziesiąt odcieni (tom 3.5) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Pięćdziesiąt odcieni (tom 3.5)
Freed: Fifty Shades Freed as Told by Christian
Sonia Draga
2021-06-01
2021-06-01
Katarzyna Petecka-Jurek, Paweł Cichawa, Magda Kurylak

Ładowanie Szukamy ofert...

Patronaty LC

Mogą Cię zainteresować

Przeczytałam to w wakacje, spodziewając się, że będzie to rodzaj ksiązkowego spin-offu napisana na siłę, aby skomercjalizować sukces greya... i muszę przyznać, że mój sceptycyzm nie był uzasadniony... miło się pomyliłam, bo ksiązkę czyta się całkiem fajnie

Dość wciągająca sle szału nid ma

Dość wciągająca sle szału nid ma

Wzruszająca historia zakochanych w sobie Any i Christiana. Stawią czoła nowym wyzwaniom. Czy im podołają? Książka jest wciągająca, szybko się czyta. Bardzo polecam.

Chciałam doczytać ostatnią część, by zakończyć cały cykl. Plusem tej części są dodatkowe historie nieprzedstawione wcześniej.

🔥WYZWOLONY🔥

🔥7/10 ⭐️

🔥Poczuj na nowo sensualność, przeżyj raz jeszcze romans i dramat "Nowego oblicza Greya", chłonąc myśli, refleksje i marzenia Christiana Greya.

EL James powraca do zmysłowej serii "Pięćdziesiąt twarzy Greya", historii miłosnej, która podbiła serca milionów czytelniczek na całym świecie.

Serdecznie zapraszamy na ślub dekady: Christian Grey uczyni Anastasię Steele swoją żoną. Tylko czy na pewno jest dobrym materiałem na męża? Ojciec Christiana ma co do tego wątpliwości, brat chce zorganizować niezapomniany wieczór kawalerski, a narzeczona wciąż nie przyrzekła mu posłuszeństwa…

Małżeństwo niesie też ze sobą pewne wyzwania. Namiętność, która połączyła kochanków, płonie coraz mocniej – mocniej niż kiedykolwiek – a wyzywająca Ana wciąż budzi najmroczniejsze lęki Christiana, wystawiając na próbę jego potrzebę kontroli. A ponieważ dawne napięcia i urazy zagrażają im obojgu, jeden błąd może ich rozdzielić.

Czy Christian zdoła przezwyciężyć koszmary z dzieciństwa, zapomnieć o zgubnej młodości i się ocalić? A gdy już odkryje prawdę o swoim pochodzenia, czy uda mu się znaleźć przebaczenie i zaakceptować bezwarunkową miłość Any?

Czy Christian będzie wreszcie wyzwolony?

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.🔥

🔥re-riding

🔥Ostatnia część nie tylko oczami Greya, ale całej historii.

🔥Jak zwykle się nie zawiodłam, książka była ponętna, zabawna i pokazała również te złe strony jakie są w naszych codziennych życiach i z jakimi problemami możemy się stykać na co dzień.

______________________________

#oczamiksiazki #recenzja #wyzwolony #eljames
#bookstagrampl #book #bookstagram #bookstagrampolska #booklover #books #bookaddict #booknerd #booklove #bookblogger #bookreview #bookobsessed #booktok #booklife #bookart #ksiazka #ksiazki #książkoholik #ksiazkoholizm #ksiazkowelove #ksiazkadobranawszystko #ksiazkimojamilosc #ksiazkawszystkozaczynasiewglowie #książkoholiczka #książkara #ksiazkizyciem

🔥WYZWOLONY🔥

🔥7/10 ⭐️

Serdecznie zapraszamy na ślub dekady: Christian Grey uczyni...

Kończąc serię oczami Christiana, moje oczy mają już definitywnie dość. Anastasia Steele przedstawiana przez całą trylogię, a w szczególności w części "Wyzwolony" jako mała dziewczynka, którą regularnie trzeba pilnować, aby zjadła śniadanie. Wysłodzona i chorobliwa nadopiekuńczość głównego bohatera sprawia, że czytelnik docenia swój związek. A wszystkie rozmowy pomiędzy Państwem (już) Grey wyprzedzające stosunek i ich opisy sprawiają, że moje libido UMARŁO i prędzej wzrośnie jak wezmę do ręki trylogię Sienkiewicza. Smutno mi, że to przeczytałam, a zarazem rozpiera mnie energia, że to już koniec!

Przeczytałam z sentymentu do całej serii o Greyu. Chociaż bardziej to przemęczyłam niż przeczytałam.
Zdaje mi się, że w tej części pikantne sceny miały na celu podnieść objętość książki(omijałam je bez wyrzutów sumienia).

Słabizna.

Słabizna.

🤍🖤 RECENZJA 🖤🤍

▪️Tytuł: Wyzwolony. Nowe oblicze Greya oczami Christiana.
▪️Seria: Pięćdziesiąt odcieni
▪️Autor: E. L. James @erikaljames
▪️Wydawnictwo: Sonia Draga @wydawnictwosoniadraga
▪️Premiera: 01.06.2021 r.

Większości osób lubujących się w romansach i erotykach książki E. L. James nie są obce. Ba! Powiedziałybyśmy nawet, że to seria książek, która zachęciła nas do zagłębienia i pozostania w tym świecie. Można śmiało więc stwierdzić, że to właśnie od 50 twarzy Greya wszystko się zaczęło jeżeli chodzi o lawinę wypuszczanych i czytanych erotyków jednak na nim na szczęście się nie kończy gdyż jak się okazało dzięki temu pojawiło się naprawdę mnóstwo tytułów i autorów godnych uwagi 😊

"Wyzwolony. Nowe oblicze Greya oczami Christiana." jak sama nazwa wskazuje jest tą samą historią natomiast przedstawioną ze strony Christiana. Zanim sięgnęłyśmy po książkę czytałyśmy różne opinie np. za dużo scen zbliżeń... hmmm... tu chciałybyśmy zwrócić uwagę na fakt, że jest to książka z gatunku romans/erotyk dodatkowo z bdsm, która wydana została już wcześniej oczami głównej bohaterki i m.in na tym bazowała więc jakim cudem jeszcze kogoś to szokuje? Chyba właśnie nie powinien dziwić fakt, że te sceny występują zwłaszcza, że w książkach opisanych oczami Any również ich nie brakuje. Owszem jest ich wiele jednak nie są wg. nas uciążliwe. Są wplecione pomiędzy sceny rozgrywające się w życiu bohaterów, którzy dzięki m.in miłosnym aktom odnajdują pewnego rodzaju spokój, ukojenie skołatanych nerwów czy pozbywają się niepewności. Doświadczycie ponownie szeregu rozterek bohaterów, którzy cały czas się docierają i których charakterki momentami dadzą wam się we znaki.
Pamiętać trzeba także, że życie Christiana od najmłodszych lat nie było lekkie, łatwe i przyjemne. Dzięki dominacji nad swoimi uległymi i uprawianiu seksu był w stanie zapanować nad własnymi wewnętrznymi demonami dodatkowo nie tracąc przy tym kontroli nad własnym życiem i mogąc utrzymywać się cały czas na powierzchni. Z kolei dzięki Anastasi mężczyzna dojrzewa do związku, do rodziny, do miłości i wszelkich uczuć.

My bardzo lubimy książki napisane z perspektywy zarówno głównej bohaterki jak i również głównego bohatera ponieważ pozwala nam to na lepszy pogląd na ich zachowanie a co za tym idzie zrozumienie niekiedy mechanizmów jakimi się kierują przy podejmowaniu niektórych decyzji. Bardzo się cieszymy, że dzięki uprzejmości @wydawnictwosoniadraga (za co oczywiście dziękujemy) miałyśmy możliwość przeczytać ten tytuł i z całą pewnością chętnie jeszcze do niego wrócimy czytając każdy tom po kolei. Ponownie mogłyśmy spotkać się z bohaterami i przeżyć to co kiedyś.

Dlatego też jeżeli polubiliście historię Any i Christiana to w naszej opinii w/w tytuł także powinien znaleźć się na waszej liście do przeczytania 😊 jeżeli jednak nie to uważamy, że powinniście odpuścić 😉

Książka dostępna na:

🤍🖤 RECENZJA 🖤🤍

▪️Tytuł: Wyzwolony. Nowe oblicze Greya oczami Christiana.
▪️Seria: Pięćdziesiąt odcieni
▪️Autor: E. L. James @erikaljames
▪️Wydawnictwo: Sonia Draga @wydawnictwosoniadraga
▪️Premiera: 01.06.2021 r.

Uwielbiam historię Any i Christiana ❤️ a jeszcze bardziej uwielbiam te części widziane jego oczami ❤️ ta część była chyba absolutnie najlpesza

• 2021
  • 2022