Niegrzeczne last minute

Uwielbiam książki które są zbiorem opowiadań! Mamy tu dziesięć histori i wszystkie gorące 🌶🌶 Seria niegrzeczne książki. Jak dla mnie to 18+
Każda z nich na swój sposób ma swój happy end.
🏝Gabriela Gargas "Wakacje od życia"
Anna Karenina -czy ona jest nią czy jednak nie?
🏖Magdalena Witkiewicz "Pokój 107"
Morze, Hotel Mandragora i druga szansa na namiętność.
🏝Paulina Klepacz "Nuda, nudissima"
Czasem całe życie czekamy na tą jedną jedyną osobę.
🏖Alek Rogoziński "Niech to zostanie między nami"
Dojrzała kobieta i Rzym.
🏝Anna Langner "Ja, morze i on"
Niespodziewany ratunek nad morzem i tydzień wakacji zakończony happy endem.
🏖Katarzyna Bester "Pożądanie smakuje porzeczkami"
Uczucie z szkolnych lat budzi się na nowo.
🏝Emilia Szelest "Zapomnij, baw się, kochaj..."
PlayStation Boy i zimny Bałtyk.
🏖Sonia Rosa "Lato w rytmie lambady"
Czasem na pierwszy rzut oka, to co widzimy, nie jest tym kim jest.
🏖Ewelina Dobosz "(Nie)przypadkowa rezerwacja.
Grecka wyspa i koniec pewnego etapu jest początkiem nastepnego.
🏝Paulina Jurga "Wyspa tajemnic"
Jak łatwo przepaść z miłości w trójkącie bermudzkim.
Jedyny minus to żałowałam że historie są tak krótkie! Szybko mnie każda wciągnęła!

Każda z nich na swój sposób ma swój happy end.
🏝Gabriela Gargas "Wakacje od życia"
Anna Karenina -czy ona jest nią czy jednak nie?
🏖Magdalena Witkiewicz "Pokój 107"
Morze, Hotel Mandragora i druga szansa na namiętność.
🏝Paulina...

Opowiadania niczego sobie, były ciekawe, ale niestety jest to zbyt krótka forma dla mnie :) jednak wolę dłuższe książki gdzie mogę zapoznać się z bohaterami, a najlepiej całe serie, bo wtedy dopiero można rozwinąć postać i historię.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Lekkie wakacyjne erotyczne opowiadania bardzo fajnie się słuchało polecam .

Lekkie wakacyjne erotyczne opowiadania bardzo fajnie się słuchało polecam .

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Dobrze się to czyta a właśnie dobrej rozrywki oczekiwałam po tym tytule!

Dobrze się to czyta a właśnie dobrej rozrywki oczekiwałam po tym tytule!

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Pikantne, zmysłowe, mocno erotyczne opowiadania, polecam dla relaksu!

Pikantne, zmysłowe, mocno erotyczne opowiadania, polecam dla relaksu!

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

z większością autorów miała do czynienia pierwszy raz czytając te opowiadania. Żadne nie porwały mnie tak, że sięgnę po ich książki.
Magdalena Witkiewicz jak zawsze niezawodna!!!

Magdalena Witkiewicz jak zawsze niezawodna!!!

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Fajna antologia z moimi ulubionymi autorkami w środku!

Fajna antologia z moimi ulubionymi autorkami w środku!

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Ze zbiorami opowiadań jest tak, że przeważnie są nierówne ale z drugiej strony różnorodne. Za to je kochamy! :)
Opowiadania wbrew pozorom nie są łatwą formą, ciężko zainteresować i wciągnąć czytelnika na niewielu stronach.
"Niegrzeczne last minute" skupia w sobie wszystkie powyższe. Niektóre teksty od razu przypadają do gustu, inne są gorsze.
Natomiast prawie wszystkie bronią się językiem opisującym erotyzm, co w konserwatywnym języku polskim jest trudne.
Świetna książka do łóżka by pobudzić wyobraźnię i krążenie krwi ;)
Zabrakło mi trochę nieszablonowych pomysłów, które uciekną od przyjętych w popkulturze szablonów "erotyczno-miłosnych", ciężko o zaskoczenie.

Natomiast prawie wszystkie...

Przyjemne czytadło, polecam na jesienne wieczory. W środku sympatyczne opowiadania kilku autorek, które lubię, w tym pań Soni Rosy, Magdy Witkiewicz i Gabrysi Gargaś.

Polecam 😍📚🥰❤️

Polecam 😍📚🥰❤️