Niegrzeczne last minute

Okładka książki Niegrzeczne last minute
Katarzyna BesterEwelina Dobosz Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece, Niegrzeczne książki literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Wydawnictwo Kobiece, Niegrzeczne książki
2021-06-16
2021-06-16
Antologia miłośna literatura polska opowiadania morze książka wakacyjna

Okładka książki Facet na wakacje J.B. Grajda, K. C. Hiddenstorm, Kinga Litkowiec, Charlotte Mils, Agnieszka Siepielska, Patrycja Strzałkowska, Agata Suchocka, Paulina Świst, Marta W. Staniszewska, Magdalena Winnicka, Anna Wolf
Ocena 7,0
Facet na wakacje J.B. Grajda, K. C. ...
Okładka książki Zakochane Zakopane latem Agnieszka Lingas-Łoniewska, Dorota Milli, Katarzyna Misiołek, Agnieszka Olejnik, Alek Rogoziński, Magda Stachula, Magdalena Witkiewicz
Ocena 7,3
Zakochane Zako... Agnieszka Lingas-Ło...

Niegrzeczne last minute to zbiór wakacyjnych opowiadań polskich autorów z romansem w roli głównej. Lekkie, zabawne, odprężające i bardzo pikantne.
Opowiadania składające się na zbiór i moja nieobiektywna ocena:
1. "Ja, może i on" Anna Langner 7/10
2. "Niech to zostanie między nami" Alek Rogoziński 5/10 (byłoby 4, bo najsłabsze opowiadanie w całym zbiorze, ale plus za osadzenie historii w Rzymie oraz za postać babci ;) )
3. "Pożądanie smakuje porzeczkami" Katarzyna Bester 4/10 (przeszkadzał mi wulgarny język, zaburzał mi estetykę całego opowiadania. Może w wersji papierowej to się tak w oczy nie rzuca, ale podczas słuchania już bardzo)
4. "Wyspa tajemnic" Paulina Jurga 10/10 (najciekawsze opowiadanie, pomysłowa fabuła)
5. "Lato w rytmie lambady" Sonia Rosa 6/10
6. "Nuda, nudissima" Paulina Klepacz 6/10
7. "Zapomnij, baw się, kochaj..." Emilia Szelest 5/10
8. "Wakacje od życia" Gabriela Gargaś 8/10 ( opowiadanie inne od pozostałych, poruszające trudne tematy, romans nie jest na pierwszym planie)
9. "(Nie)przypadkowa rezerwacja" Ewelina Dobosz 5/10
10. "Pokój 107" Magdalena Witkiewicz 8/10 (po poznaniu tej historii sama chciałabym trafić do pokoju 107…)
Każda z historii jest osadzona w wakacyjnym miejscu co sprawia, że chcielibyśmy się przenieść w któreś z przedstawionych miejsc.
Lekkie i przewidywalnie wakacyjne historie pełne namiętności i seksu, niekiedy zbyt wyfantazjowane.

Na książkę trafiłam przypadkiem i z czystej ciekawości, ponieważ nie mam na swoim koncie zbyt wielu przygód z takimi pełnokrwistymi romansami. I chyba jednak wolę historie gdzie romans jest tłem historii a nie jej wątkiem wiodącym. Nie oznacza to jednak, że nie sięgnę jeszcze po jakiś dobry romans.

Odprężająca w sam raz na leżak, ręcznik czy hamak, wypieki na twarzy gwarantowane.

Opowiadania składające się na zbiór i moja nieobiektywna ocena:
1. "Ja, może i on" Anna Langner 7/10

Antologia od wydawnictwa Niegrzeczne książki, to zbiór gorących i bardzo niegrzecznych opowiadań. Jeśli lubicie książki w takiej formie to zdecydowanie jest to coś co mogę polecić z czystym sumienie. Bardzo przyjemne, lekkie historie stworzone przez świetne autorki i autora!

Idealna lektura na zbliżające się wakacje, ale nie tylko..... Opowiadania rozgrzeją czytelnika nawet w najmroźniejszą zimę. Wypieki na twarzy i skoki ciśnienia gwarantowane!!! Hi hi hi....

Autorki i autor zdecydowanie dali ponieść się wyobraźni, ale w tym jak najlepszym wariancie. Każda historia kompletnie inna i każda fajna. Co do niektóych opowiadań, to aż by się chciało prosić o kontynuację :)

Do tego spójrzcie na tą okładkę!!!!
Okładka jest fenomenalna i choćby dla niej warto się skusić na tę książkę. Ale obiecuję, że jak się skusicie ze względu na okładkę, to po przeczytaniu stwierdzicie, że Książkowa Nutka miała rację. To jest świetna antologia!

Czy seks i miłość najlepiej smakują latem?
Po lekturze antologii opowiadań "Niegrzeczne last minute" wydaje mi się, że tak.
Wiedziałam na co się pisze sięgając po ten tytuł. Nie spodziewałam się niczego poza dobrą rozrywką i lekkim rumieńcem na twarzy. Niektóre z opowiadań były lepsze od innych, ale generalnie nie było źle. Jeśli miałabym wybrać jedno ulubione to wahałabym się między "Ja, morze i on" od Anny Langer lub "Wyspa tajemnic" autorstwa Pauliny Jurgi. Fakt, że ciężko uwierzyć w większość tych historii, ale przecież są wakacje, dajmy się ponieść wyobraźni. Któż nie marzy o bajkowej, wakacyjnej miłości?
Ja ze swojej strony polecam zainteresowanie się tą książką, o ile lubicie opowiadania, bo ja coraz bardziej się do tej formy przekonuję.

Czy seks i miłość najlepiej smakują latem?

Krótkie, wakacyjne opowiadania zachęcające do wyjazdu w wakacje. Jednak, nie każde są w tym samym stylu i nie wszytkie wpadły w mój gust.
Ja morze i on - 8
Niech to zostanie między nami - 3 (nie mój klimat)
Pożądanie smakuje porzeczkami - 8
Wyspa tajemnic - 7
Lato w rytmie lambady - 5
Nuda nudissima - widząc oceny innych pominęłam, szczególnie, że było jeszcze gorzej oceniane niż niezrozumiałe dla mnie Niech to zostanie między nami
Zapomnij baw się kochaj - 5
Wakacje od życia - 6
Nie przypadkowa rezerwacja - 8
Pokój 107 - 6

Ja morze i on - 8
Niech to zostanie między nami - 3 (nie mój klimat)
Pożądanie smakuje porzeczkami - 8
Wyspa tajemnic - 7
Lato w rytmie lambady - 5

Ksiązka miła w odbiorze , od razu po tej książce bym wsiadła w samolot i poleciała na piękną wyspę z drinkami :) . Polecam .

Ostatnio, za sprawą pojawiającego się słoneczka, moje myśli coraz częściej kłębią się przy temacie wakacji. Moja obecna sytuacja rodzinna wyklucza wszelkie spontaniczne wyjazdy, więc w grę wchodzi jedynie first, a nie last minute :P. Antologia z Niegrzecznych Książek ukazała mi pewien katalog możliwych scenariuszy, począwszy od dalekich wypraw, po odpoczynek we własnych czterech ścianach – jako mama nie pogardziłabym nawet tym ostatnim…

Matka Polka wyróżni opowiadania Pauliny Jurgi i Magdaleny Witkiewicz – te autorki nigdy mnie nie zawodzą :).

Każda z historii jest różna, ale łączy je gorąco – nie tylko od słoneczka oraz letnia atmosfera. Jak to w antologiach nie wszystkie opowiadania miały zakończenie, które mi podpasowało, część przeleciała za szybko lub skończyła się w złym momencie, a inne miały mniej namiętności niż oczekiwałam.

Polecam dla rozgrzania w czasie wiosennej aury. Na pewno znajdziecie coś dla siebie.

Jedna z lepszych antologii erotycznych jakie ostatnio czytałam.

Jedna z lepszych antologii erotycznych jakie ostatnio czytałam.

Zbiór opowiadań gdzie pierwsze skrzypce grają wakacje. Opowiadania krótkie , przez co nie mogłam się przyzwyczaić do bohaterów a tu już był koniec. Zdecydowanie wolę dłuższe książki. Pierwsze skrzypce w opowiadaniach grają erotyczne sceny , jest mnóstwo seksu i namiętności . Pod spodem moje oceny poszczególnych opowiadań .
Ja morze i on 7
Wakacje od życia 6
Nie przypadkowa rezerwacja 7
Pokój 107 7

Ja morze i on 7
Niech to zostanie między nami 4...

Okres wakacyjny jest tu tylko tłem, a na pierwszy plan, autorzy mieli napisać opowiadanie nie tylko o miłości, ale o namiętnościach i seksie - nie bójmy się ...
Niektórzy faceci mogą być zaskoczeni, że najważniejszym organem u kobiety jest pulsująca łechtaczka ;-o
10 historii i tylko jedna napisana przez faceta, który na tle autorek, okazał się "grzecznym chłopcem".
Oczywiście, które opowiadanie są fajne, a które słabe, to rzecz gustu, charakteru i upodobań.
Mnie klimatycznie najbardziej podobało się pierwsze - Anny Langner. Ciekawe, mistyczne było też 10 - Magdaleny Witkiewicz. Wyróżnił bym też nr. 8 - Gabrieli Gargaś - za pewną inność.

U mnie niestety zima już w pełni...❄❄❄ zdecydowanie wolę lato... ☀️☀️☀️

By wrócić myślami do ciepłych dni chce Wam dziś opowiedzieć o zdecydowanie najlepszej, tegorocznej, wakacyjnej antologii 🔥🔥🔥

Piękna, fantazyjna, kolorowa okładka. Dobrze znane czytelnikom tego gatunku nazwiska. Już samo to składnia do lektury 😁 a dalej jest tylko lepiej.
Opowiadania są egzotyczne, niebanalne i jak przystało na letnią antologię - bardzo gorąco. Często również wzruszają i rozbawiają.
Wszystkie historię są naprawdę naprawdę wysokim poziomie, a autorki niejednokrotnie pokazują nam się od innej strony, niż znamy je do tej pory 😉

Polecam rozgrzać się w ten zimny czas i zachęcam do lektury 🔥🔥🔥😊

To jak? 😃 chętni na wakacje last minute? 😊

U mnie niestety zima już w pełni...❄❄❄ zdecydowanie wolę lato... ☀️☀️☀️