Możesz być bogaty

Świat Książki
2021-01-13
2021-01-13
Bogactwo Podświadomość Przyciąganie Siła przyciągania Pieniądze

Książka porusza kwestie finansowe w myśl zasady atrakcji psychologiczno-duchowej. Jest to o tyle dobra książka że wskazuje na bardzo ważny i chyba zawsze niedoceniany element naszej rzeczywistości - wnętrze. Pokazuje że najskuteczniejszym sposobem działania jest działanie od wewnątrz do zewnątrz. Czyli najpierw musimy sami w sobie coś zbudować aby móc jakoby oczekiwać odzwierciedlenia tego w rzeczywistości (świecie zewnętrznym). Jest to duży plus tej książki oraz jej główny atut.

Problemem natomiast jest fakt że rzeczywistość zewnętrzna też wpływa na nasze wnętrze. Model działania nie jest wyłącznie od wewnątrz do zewnątrz lecz działa to w obie strony. Jednak całkowity wpływ mamy jedynie na nasze wnętrze przez co dobrze jest się skupić właśnie na nim zanim zaczniemy robić cokolwiek innego. Jest to jedyny mankament tej książki - absolutyzowanie własnego poglądu który jak najbardziej ma wady.

Dodaj cytat z książki Możesz być bogaty