Daj się lubić. Na chwilę lub na zawsze

Okładka książki Daj się lubić. Na chwilę lub na zawsze
Marvin KarlinsJack Schafer Wydawnictwo: Kompania Mediowa Cykl: Inwestuj w siebie (tom 8) poradniki
poradniki
Inwestuj w siebie (tom 8)
The Like Switch
Kompania Mediowa
2021-06-19
2021-06-19
Małgorzata Maruszkin
psychologia zdobycie sympatii sympatia agent fbi fbi randka pierwsze wrażenie dobre wrażenie rozmowa o pracę emocje zamiary metody agenta fbi

więcej Więcej

🔎 "Pokazuję więc sposoby pozawerbalne oraz metody komunikacji słownej, które sprawią, że otoczenie od razu cię polubi." 🔍

Książka przedstawia jak poszerzyć krąg przyjaciół, potrzymać lub ulepszyć relacje, sprawić by znajomość była przyjemna na obu stron a także:
- jak otrzymywać wyższe napiwki (dla kelnerów);
- jak utrzymać zdrowy i szczęśliwy związek;
- jak radzić sobie z...

Wczoraj oglądałem "Startup" na Netflixie i teraz rozumiem, w jakich sytuacjach przydają się umiejętności agentów FBI. Ta książka czerpie z nich pełnymi garściami. Wszystko, co w niej znajdziecie da się wykorzystać w codziennych interpersonalnych relacjach. Po lekturze książek Robina Dreeke'go ta wydaje się ich mocnym dopełnieniem. Polecam bardzo!

• 2021
  • Poradniki
  • Do kupienia
  • Audiobooki
  • Mam ebooka2 - epub
  • Must Have

Dodaj cytat z książki Daj się lubić. Na chwilę lub na zawsze