Pola mówi: Dobranoc!

Irene Marienborg Wydawnictwo: Media Rodzina Cykl: Pola (tom 9) Literatura dziecięca
Katarzyna Kolasińska
Media Rodzina
pola pola mówi
Pola (tom 9)
Literatura dziecięca
Katarzyna Kolasińska
pola pola mówi

Nowe łóżko.

Kolejna książeczka z serii o przygodach Poli, jej taty i innych członków ich rodziny będzie tym razem dotyczyć… zasypiania. Pojawi się bowiem na tym polu pewien problem, bez rozwiązania którego Pola może mieć naprawdę olbrzymie kłopoty z zaśnięciem.

Cały problem przez to, że Pola… rośnie ;) To oczywiście bardzo dobrze, efekt uboczny jest jednak taki, że...

Seria o Poli jest przezabawna. Można śmiać się do rozpuku podczas czytania. Uwielbiam

Ta książeczka to dla nas to strzał w dziesiątkę, ponieważ niedawno kupiliśmy nowe łóżko dla córki i do tej pory córa uczy się spać w swoim łóżku bez stałego towarzystwa rodziców. Oczywiście pluszowy piesek jest obecnie najlepszym towarzyszem :)

Cała seria książeczek jest poświęcona Poli, pogodnej i pełnej energii dziewczynce, która poznaje i odkrywa otaczający ją świat....

Doskonale nadaje się dla maluszków, które zmieniają dotychczasowe miejsce zasypiania. Pomaga zrozumieć, że to nie takie hop siup tylko wymaga czasu i przyzwyczajenia. Świetne dialogi i barwne ilustracje 😊

Zawsze staram się, by w biblioteczce mojej córki były książeczki, które mają wpływ na nią, jej zachowanie i postawę w przyszłości. Głęboko wierzę, że książki ułatwią życie mojej córce, a jeśli napotka kiedyś problemy z którymi nie będzie chciała się podzielić (oby nie!) rozwiązanie znajdzie w książkach.
Właśnie jedną z takich książeczek, które mogą mieć realny wpływ na...

• ..DO CZYTANIA Z LIDUSZKĄ
  • Literatura dla dzieci
  • .2021
  • Współpraca

Dodaj cytat z książki Pola mówi: Dobranoc!