Kup teraz - 1 oferta w cenie od 21.50 zł do 21.50 zł

Zapiski zielarki #1

Natsu HyuugaIkki Nanao Wydawnictwo: Studio JG Cykl: Zapiski zielarki (tom 1) komiksy
Kusuriya no Hitorigoto
Studio JG
dramat historyczna okruchy życia romans seinen manga
Kusuriya no Hitorigoto
Zapiski zielarki (tom 1)
komiksy
dramat historyczna okruchy życia romans seinen manga

Masochistka na punkcie ziółek - tak z pewnością można by nazwać Maomao. Jej uroczy charakter w połączeniu z wielki intelektem i pasją do wykonywanej pracy jest czymś godnym podziwu.

Jednocześnie, za jedną z lepszych stron mangi uznaje wątek "miłosny", Który raczej traktuje jako humorystyczny. Szczerze mam nadzieję, że nie będzie się to rozwijać w inną stronę.

Mimo...

1922

Sliczna kreska! W tym tomie poznajemy mniej wiecej glownych bohaterow. Palacowe klimaty robia wrazenie ^.^ mimika glownej bohaterki - Maomao jest powalajaca ;) taka lekka w czytaniu opowiesc, momentami nawet zabawna ;>

Bardzo fajny pierwszy tom. Nie dzieje się w nim dużo, jest to takie bardziej wprowadzenie. Bardzo ładna kreska.

• 2021
  • Manga