Pokój w kolorach szczęścia 1

Anna Koike
Studio JG
dramat okruchy życia romans seinen manga
Sachi-iro no one room
Pokój w kolorach szczęścia (tom 1)
komiksy
Anna Koike
dramat okruchy życia romans seinen manga

Jestem już po lekturze 4 tomu i jest to jedna z serii której nie należy oceniać po 1 tomie. Pierwszy tom jest tajemniczy i nie wiemy zupełnie czego oczekiwać, bohaterów nie poznajemy zupełnie, wszystko jest jednym wielkim znakiem zapytania.
Szczerze to chętnie po pierwszym tomie dałabym sobie spokój z serią ale coś mi mówiło żeby dać tej mandze jeszcze jedną szansę, dałam...

Jak na razie historia głównych bohaterów, aż tak mnie nie wciągnęła. Kreska nawet ładna, ale fabuła mało wciągającą. Może w kolejnych częściach będzie lepiej.

Dyskusje

• Manga