Kup teraz - 2 oferty w cenie od 21.20 zł do 22.90 zł

Anna Koike
Studio JG
dramat okruchy życia romans seinen manga
Sachi-iro no One Room
Pokój w kolorach szczęścia (tom 1)
komiksy
Anna Koike
dramat okruchy życia romans seinen manga

Po przeczytaniu pierwszej części "Pokoju w kolorach szczęścia" nie byłam do końca przekonana, czy chcę przeczytać kontynuację. Kreska w tej mandze jest bez wątpienia przepiękna. Co do fabuły... Jest ona bardzo nie typowa, jednak myślę, że może zaciekawić nie jedną osobę.

Dziwna to była lektura nie tylko przez relację z porywaczem/wybawicielem i wybawioną/porwaną. Trudno mi powiedzieć czemu... ciężko mi traktować poważnie te historię. Czy to kwestia kreski? Faktu, że twórca postanowił wrzucić w jedną postać jak najwięcej traum zamiast potraktować na tyle wnikliwie jedną?

Z drugiej strony to wciąż początki i czytało się nieźle, więc pewnie...

Bardzo mi się spodobała, pełna wzruszających scen i wartości, ale i brutalności. Pokręcona akcja i pokręcony wątek romantyczny. Cudowna.

Polecam dla dojrzałych czytelników

Ciekawa fabuła, kreska też niczego sobie.
Polecam i miłego dnia :)

Trzeba przyznać, że autor miał bardzo oryginalny pomysł na fabułę - przyjacielska relacja między "porywaczem" (ale czy na pewno...?) a (nie do końca) "uprowadzoną" - to coś rzadko spotykanego (no chyba, że we francuskich filmach akcji elementami dramatu).
Niestety w pierwszym tomie nie dowiadujemy się zbyt wiele o bohaterach - dostajemy tylko kilka wspomnień ukazujących...

Piękna kreska to coś, czego tej mandze nie można odmówić, a ślicznym ilustracją dorównuje sam pomysł, który jest intrygujący i zachęca do sięgnięcia po dalsze tomy.

Ujmująca opowieść o dziwacznej miłości porywacza i dziewczyny, która poznaje normalne życie i takie słowo, jak "szczęście" I ogólnie śliczny styl rysunku.

Jestem już po lekturze 4 tomu i jest to jedna z serii której nie należy oceniać po 1 tomie. Pierwszy tom jest tajemniczy i nie wiemy zupełnie czego oczekiwać, bohaterów nie poznajemy zupełnie, wszystko jest jednym wielkim znakiem zapytania.
Szczerze to chętnie po pierwszym tomie dałabym sobie spokój z serią ale coś mi mówiło żeby dać tej mandze jeszcze jedną szansę, dałam...

Jak na razie historia głównych bohaterów, aż tak mnie nie wciągnęła. Kreska nawet ładna, ale fabuła mało wciągającą. Może w kolejnych częściach będzie lepiej.

• Manga
  • Mangi