Czas na śmierć

Sarah A. Denzil Wydawnictwo: Filia Cykl: Isabel Fielding (tom 3) Seria: Mroczna strona kryminał, sensacja, thriller
Three for a Girl
Isabel Fielding (tom 3)
kryminał, sensacja, thriller
Adrian Napieralski
Mroczna strona

No i na tym kończą się przygody Leah i Isabel. Wszystkie części są ok. Nie jakieś porywające bardzo ale przyjemnie się czyta. Mimo wszystko dobrze ze historia się skończyła myśle ze brak by był już w niej zaskakujących wątków i książka by była ciągnięta na sile.

To jest właśnie ta Denzil, którą lubię. Nieprzewidywalna, mroczna, intrygująca. Szkoda, że na kolejną część trzeba było tyle czekać, ale mimo to warto było.

Czas Na Śmierć to kontynuacja (w mojej opinii) naprawdę wartej uwagi serii opowiadającej historię dwóch kobiet - Leah i Isabel, więc tak naprawdę do całkowitego zrozumienia całej historii - wręcz obligatoryjne jest, by przeczytać poprzednie dwie części, a uwierzcie mi, że warto!

W tej części przenosimy się w wydarzenia, kiedy to ma zostać nakręcony film na podstawie...

Nie jest to moja pierwsza pozycja tej Autorki. Różnie odebrałam poprzednie historie. Widząc tak wysokie oceny Czas na śmierć pokusiłam się i dałam Autorce jeszcze jedną szansę. No ale cóż...kompletnie nie trafiła do mnie ta opowieść. Nie wzbudziła emocji. Może momentami zainteresowała. Jak dla mnie, był to reportaż, sprawozdanie z działań a nie historia, która wciąga,...

Leah wierzyła, że może spać spokojnie. Bardzo się myliła.
Wytwórnia filmowa planuje nakręcić film oparty na życiu seryjnej morderczyni. Leah Smith od początku uważa to za wielki błąd. Kiedy zamordowana zostaje odtwórczyni głównej roli, Leah z przerażeniem odkrywa, że miała rację.
Najgorsza z seryjnych morderczyń ucieka z więzienia na kilka godzin przed zabójstwem.
Wszyscy...

Książka od pierwszych rozdziałów mnie nie porwała. Mniej więcej w połowie zaczyna coś się dziać. Ale warto było. Zwroty akcji, w miarę fajna fabuła. 7/10 myślę, że jest adekwatna ocena. Bo czytałem lepsze pozycje. Ale jestem ciekaw jakby wyglądała ekranizacja tej książki.

Cieszę się,że ta seria już się skończyła. Autorka świetnie pisze, ale ta historia jest trochę rozdmuchana. Trzecia część lepsza od drugiej. Jednak ile razy seryjną morderczyni może uciekać. Najpierw z więzienia, potem bez problemu dostaje się do Tajlandii a na koncu ląduje w kraju.Nie kupuje tego. Poza tym intryga ciekawa, wątek Toma dobrze rozwinięty.

"Czas na śmierć" Sarah A. Denzil to trzecia i ostatnia część trylogii o seryjnej morderczyni Isabel Fielding.
Nie czytałam poprzednich dwóch tomów -  ale i tak bardzo szybko odnalazłam się w tej powieści, gdyż autorka na bieżąco przypomina i wyjaśnia wiele wątków.

Bardzo dobrze poprowadzona akcja, która wywołuje dreszcz i powoduje mocniejsze bicie serca.

Wydarzenia...

Cieszę się, że autorka zakończyła tą książka całą serię, mam wrażenie że z części na czesc jednak ta historia byla coraz słabsza.
Mam wrażenie jakby autorka nie do końca miała pomysł na zakończenie I szybciutko dążyła do końca historii ,wrzucajac tutaj kilka nowych dziwnych wątków nie do końca przemyślanych (wuj pedofil z Tajlandii, morderstwo matki Isabel, nagła przemoc...

Ostatni tom i jest naprawdę świetny. Lepszy od drugiego. Przeczytałem w trzy dni. Podobało mi się , że były tu rozdziały z różnych perspektyw. Raz Leah , raz Isabel , raz Tom , a nawet Seb i inspektor. Jedynie bardzo przewidywalny był wątek morderstw. Od początku podejrzewałem , że to aktorka grająca Isabel - Cassie w filmie zabiła aktorkę grającą Leah -Jess i chłopaka Toma...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

• 2021
  • Przeczytane 2021
  • Rok 2021
  • Chcę w prezencie
  • Thriller / Horror / Kryminał

Dodaj cytat z książki Czas na śmierć