Wszystko o przyjaźni

Felicity BrooksFrankie Frankie Wydawnictwo: Papilon Seria: Wszystko o emocjach, Wszystko o rodzinach opowieści dla młodszych dzieci
Papilon
Dla Przedszkolaków (3-5 lat) przyjaźń przyjaciele konflikty
opowieści dla młodszych dzieci
2021-03-24
Wszystko o emocjach, Wszystko o rodzinach
Dla Przedszkolaków (3-5 lat) przyjaźń przyjaciele konflikty

Co to jest przyjaźń i czy warto mieć przyjaciół? W dobie pandemii chyba warto przypominać dzieciom, że fantastycznie jest mieć kogoś bliskiego. Ta książka ukazuje przyjaźń z każdej strony i pod każdy kątem. Wspólne zainteresowania? Kłótnia od czasu do czasu? Co jeszcze czeka na przyjaciół?

Przyjaźń. Czym jest? Jak ją pokazać dziecku? Najłatwiej opowiedzieć o przyjaźni na...

• Samodzielne
  • Alonka do kupienia PRZEDSZKOLAK
  • Zuśka
  • Literatura dla dzieci
  • Chcę przeczytać Cz.

Dodaj cytat z książki Wszystko o przyjaźni