Po prostu Tata

Okładka książki Po prostu Tata
Renata Piątkowska Wydawnictwo: Wydawnictwo Literatura Seria: Z parasolem opowieści dla młodszych dzieci
48 str. 48 min.
opowieści dla młodszych dzieci
Z parasolem
Wydawnictwo Literatura
2021-06-01
2021-06-01
48 min.

więcej Więcej

To zbiór siedmiu opowiadań, które wzruszają do łez, bawią, podnoszą na duchu i mogą być znakomitą inspiracją dla każdego Taty, który chce w oczach swoich dzieci być bohaterem. Ta niepozorna książeczka zawiera w sobie moc cennych rad i spostrzeżeń, zachęca do rozmów z dziećmi, snucia wspólnych planów, do żartów i otwarcia się na szalone przygody. Czy zawodowy żołnierz...

Dlaczego czasem lepiej ścigać tęczę, aniżeli biegać z jednych zajęć dodatkowych na drugie? Czym jest prawdziwa odwaga? Jak wygląda życie na emigracji i wykonywanie zawodu o niezbyt chlubnej nazwie, jak i w nie najprzyjemniejszych warunkach? Czy można samodzielnie uratować kogoś spod ruin budynku zawalonego w wyniku trzęsienia ziemi? To tylko niektóre z wątków, jakie...

Jakiś czas temu czytałam przepiękną książkę skierowaną do młodszych odbiorców pt. „Po prostu Mama”. Byłam nią zachwycona, dlatego z jeszcze większą radością sięgnęłam po jej kontynuację czyli książkę „Po prostu Tata”. Autorką tych dwóch niezwykłych pozycji literackich jest pani Renata Piątkowska – popularna i utalentowana pisarka książek dla dzieci.

„Po prostu Tata” to...

• Samodzielne
  • Uczy I Pomaga
  • Biblioteka
  • Dla dzieci i nie tylko

Dodaj cytat z książki Po prostu Tata