Psińco

Jan Baron Wydawnictwo: Convivo Seria: Tangere poezja
Convivo
poezja
Tangere

W „Psińco” do głosu dochodzą różne uczucia czy stany emocjonalne. Wiele z nich ożywa za sprawą wspomnień podmiotów, które się ujawniają (jest jeszcze ten neutralny, relacjonujący). Kluczem do tego tomu jest pamięć – podmiotów, babci, dziadka, ludzi w ogóle, a nawet i bytów abstrakcyjnych. Pamięć, przypominająca nie tylko o tym, co było, ale także prowokująca do refleksji na...

• 2021

Dodaj cytat z książki Psińco