Agnieszka Elbanowska Wydawnictwo: Mamania literatura dziecięca
Mamania
dzieci
literatura dziecięca
dzieci

Bardzo pozytywne zaskoczenie. Książka o zwierzętach, zachęcająca dziecko i rodzica do wspólnej zabawy i nauki różnych gestów. Zgrabne, dobrze napisane rymowanki, wykorzystujące wyrazy dźwiękonaśladowcze i zachęcające do aktywności. Ilustracje są całkiem ładne, nieprzeładowane. Polecam całym sercem.

„Cześć i czołem! Przywitaj się z naszym zwierzęcym zespołem!” – tymi słowami autorki rozpoczynają swoją opowieść. Agnieszka Elbanowska i Agata Dudek zebrały na kartach swojej książki przeuroczy zwierzyniec, który przedstawią nam w formie zabawnej rymowanki. Każdy bohater książeczki będzie chciał się przywitać z małymi czytelnikami. Podacie łapę wesołemu pieskowi?...

• Dziecko
  • Alonka już nie, ale dla młodszych

Dodaj cytat z książki Cześć i czołem