Gretchen Rubin Wydawnictwo: Studio Emka poradniki
Studio Emka
poradniki
2021-02-14

Dziękując wydawnictwu StudioEmka za możliwość przeczytania książki pani Gretchen Rubin, jednocześnie chciałabym podzielić się z Wami opinią.

Autorka w książce "Zewnętrzny porządek wewnętrzny spokój" udowadnia jak nieporządek wokół nas, negatywnie wpływa na nasz nastrój. Trudno jest się skupić, kiedy obok nas leży sterta dokumentów, przewrócone buty, maile czekają na...

#456 - Zewnętrzny porządek,wewnętrzny spokój .Zaprowadź ład,aby przygotować szczęściu więcej miejsca - Gretchen Rubin - Wydawnictwo Studio EMKA
#16/52/2021

Książka ma 240 stron, swoją premierę będzie miała dnia 14.02.2021 roku i jest to poradnik.

"Porządek to pierwsze prawo nieba." - Aleksander Pope

Bardzo podoba mi się pewien fragment, który najlepiej opisuje o czym...

• Posiadam, Wydawnictwo Studio Emka
  • Jak najszybciej
  • Legimi
  • Czeka na półce

Gretchen Rubin Zewnętrzny porządek,wewnętrzny spokój .Zaprowadź ład,aby przygotować szczęściu więcej miejsca Zobacz więcej