Polscy męczennicy II wojny światowej

Okładka książki Polscy męczennicy II wojny światowej
Joanna Wieliczka-Szarkowa Wydawnictwo: Wydawnictwo AA Seria: Biblioteka Orła Białego biografia, autobiografia, pamiętnik
biografia, autobiografia, pamiętnik
Biblioteka Orła Białego
Wydawnictwo AA
2019-01-01
2019-01-01
męczennicy polscy męczennicy II wojna światowa

więcej Więcej

Krótkie biogramy kilkunastu polskich męczenników, którzy zginęli głównie w obozach lub rozstrzelani przez okupantów. Zawsze warto poznać mniej znane nazwiska a które mogą zostać nawet świętymi.

Dodaj cytat z książki Polscy męczennicy II wojny światowej