Historia Hair Metalu. Spektakularny wzlot, upadek i odrodzenie.

Christopher Hilton Wydawnictwo: Kagra biografia, autobiografia, pamiętnik
Anna Cichosz
Kagra
biografia, autobiografia, pamiętnik
Anna Cichosz

Hair metal (lub też glam metal , pop metal czy złośliwie pudel metal) to gatunek muzyczny w Polsce raczej niszowy, dodatkowo pogardzany i niechciany przez tzw. krytyków i wyszydzany przez fanów ciężkich brzmień. Dziennikarze muzyczni ukierunkowani na klasyczny rock lub mocne brzmienia lub alternatywę raczej nie lansowali tego chwytliwego i optymistycznego nurtu w ciężkim...

• Historia
  • Chcę kupić